League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

Worlds 2020 Ön Eleme 2. Gün Maçları Tamamlandı

League of Legends Worlds ön eleme 2. gün karşılaşmaları, Papara Supermassive Worlds maçları ne oldu ? Papara Supermassive Worlds 2020 ön eleme maçları.

League of Legends Worlds 2020 ön eleme maçları tüm hızıyla devam ederken, dün yapılan maçlar ile birlikte ilk gün karşılaşmaları sonra erdi. Bugün ise birbirinden güzel ve çekişmeli maçları izledik. Temsilcimiz Papara Supermassive bugün aynı zamanda ilk maçlarını oynadı.

Worlds 2020 ön eleme ikinci gün karşılaşmaları tamamlandı. İkinci maçlarının ilki bugün Türkiye saati ile 11:00’da Rainbow7 ve V3 Esports takımları arasında oynandı. Karşılaşmanın kazananı V3 Esports olurken, günün ikinci karşılaşmasında ise temsilcimiz Papara Supermassive Brezilya’nın INTZ takımı ile karşılaştı ve grup maçlarında ki ilk galibiyetini elde etti. Günün üçüncü karşılaşmasında ise V3 Esports ile Unicorns of Love takımları karşı karşıya gelirken kazanan taraf Unicorns of Love oldu.

Günün dördüncü karşılaşmasında ise Çin ekiplerinden LGD Gaming ile Rainbow7 karşı karşıya geldi ve sürpriz bir şekilde kazanan taraf Rainbow7 oldu. Gruptan birinci olarak çıkması kesin gözüyle beklenen Çin ekibi LGD Gaming oynadığı ilk iki maçıda kaybederek gruptan çıkma şansını zora sokmuş oldu. Rainbow7 ekibi ise gruptaki ilk galibiyetini LGD Gaming‘e karşı almış oldu. Günün beşinci karşılaşmasında ise Unicorns of Love ve PSG Talon takımları karşı karşıya geldi. Başa başa giden mücadele de kazanan taraf Unicorns of Love oldu ve ikinci galibiyetini almış oldu.

Günün altıncı karşılaşmasında ise temsilcimiz Papara Supermassive LEC ekiplerinden MAD Lions ile karşılaştı. Rakibine boş alan bırakmayan Supermassive harika oyunu ile rakibi MAD Lions’u yenerek gruplardaki ikinci galibiyetine ulaştı. Armut’un harika oyunu ve takımın ona ayak uydurması ile birlikte muazzam bir zafere imza atan Supermassive gruplardan çıkmayan bir adım daha yaklaştı.

Günün son karşılaşmasında ise Team Liquid, Okyanusya ekibi Legacy Esports ile karşılaştı ve beklenildiği ve tahmin edildiği üzere kazanan takım Team Liquid oldu ve gruptaki ikinci galibiyetini aldı. Bununla birlikte A grubunda Papara Supermassive ve Team Liquid almış oldukları galibiyetler ile birlikte grupta ilk iki sıraya yerleşmiş oldular. Temsilcimizin bir sonraki karşılaşmaları 28 Eylül 2020 tarihinde oynanacak. Bugün oynanan maçların ardından puan tablosu aşağıdaki gibidir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol