World War Z’nin Epic Store Fiyatı Belli Oldu!

World War Z 139.00 TL olarak Epic Store'da ön siparişlere açıldı.

2019’un en çok beklenen oyunlarından birisi olan World War Z zombi dolu yapısı ile oyuncuların aksiyon ve gerilim dolu bir dünyaya götürecek. Son ayların popüler oyun mağazası olan Epic Store’da 139.00 TL olarak ön siparişlere açılan yapım dört oyunculu olarak da koop şeklinde oynanabilecek.

Paramount Pictures‘ın World War Z adlı oyunundan esinlenilerek geliştirilen World War Z bu yıl konsol ve bilgisayar platformunda oyunculara sunulacak. Üçüncü şahıs kamera açılarına sahip olan ve zombilerle dolu bir dünyada hayatta kalma odaklı olarak oynanabilecek olan yapım, dünyanın dört bir yanından yeni karakterlere de ev sahipliği yapacak. Gerilim ve heyecan yüklü yapısı ile milyonları hedef alacak olan yapımda oyuncular harika grafikler eşliğinde savaşlara dahil olacaklar.

Oyun dünyası tarafından Steam’de yayınlanması beklenirken Epic Store üzerinden ön siparişlere açılan yapım hikaye eşliğinde ilerlemeye sahip olacak. Zombilerle dolu bir şehirde ölümüne savaşacağımız yapımda yoğun görsel efektleri ile şehrin sokakları adeta kan gölüne dönecek. New York, Moskova ve Kudüs gibi dünyanın önde gelen şehirlerine yolculuklar edeceğimiz yapımda her şehirde bizi farklı zorluklara sahip olan zombiler bekliyor olacak.

Benzersiz silah modelleri ile zombileri etkisiz hale getirecek ve karakterimizin yeteneklerini de geliştireceğiz.

1 Yorum

  1. Merhaba , teşekkürler merakla bekliyordum 🙂

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol