World War Z 1 Milyon Kopya Satışını Geride Bıraktı!

World War Z'nin satış rakamı 1 milyonu geride bıraktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Saber Interactive’in 2019 oyunu olan World War Z bugün İngiltere satış listesindeki başarısı ile gündeme geldi. Haftayı zirvede kapanan oyunun güncel satış rakamları da bugün gelen detaylar arasında yerini aldı.

blank

Ünlü yayıncı Focus Home Interactive tarafından PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda yayınlanan World War Z günümüzün en başarılı zombi oyunlarından bir tanesi oldu. Yayınlandığı günden bu yana deli gibi satan oyun İngiltere satış listesindeki başarısının ardından satış rakamlarını da hayranları ile paylaştı. Hızlı ve tempolu yapısı ile oyunculara alt farklı seviyeye sahip karakter sınıfı sunan yapım 16 Nisan’dan bu yana 1 milyondan fazla kopya satmış.

GamingBolt’un yapmış olduğua habere göre World War Z, 16 Nisan’da piyasaya sunulmasıyla birlikte tüm platformlarda aynı anda eş zamanlı olarak 70.000 kişi tarafından oynanmış. İngiltere satış listesinde zirvede yer alan yapım, tüm platformlarda toplamda 1 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştiren yapım oldukça güzel bir performans sergiliyor.

Sabre Interactive’in CEO’su Matthew Karch, World War Z’nin ABD dışındaki satış rakamları ile oldukça şaşırtıcı olduğunu belirtiyor. Ayrıca oyunun PC platformu için Epic Store’da satılmasının oyunun satış rakamlarını etkilemediğini belirtti.

Bilgisayar platformu için Steam’de değil de Epic Store’da lansmana çıkan yapım, 119.00 TL olarak satışlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol