World War 3’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu!

World War 3, 19 Ekim'de raflardaki yerini alacak.

Bizleri kan ve şiddet dolu bir atmosfere götürecek olan World War 3, 19 Ekim’de erken erişim oyunu olarak yayınlanacak.

Sadece bilgisayar platformu için geliştirilen World War 3, 19 Ekim’de erken erişim oyunu olarak yayınlanacak. The Farm 51 imzası ile geliştirilen yapım çıkış tarihi olarak 2018’i hedef gösteriyordu. Dün gelen bilgiler ile oyunun net çıkış tarihi belli oldu. Geliştirici ekip tarafından yapılan duyuru ile oyunun 19 Ekim’de erken erişim oyunu olarak çıkış yapacağı belirtildi.

FPS dünyasına adım atacağımız oyunda hemen hemen her sahne aksiyon yüklü olacak. Tankların, helikopterlerin yer aldığı yapım da takım arkadaşlarımız ile hareket edebilecek, taktikler oluşturabilecek ve gerçek zamanlı düşmanlar ile karşı karşıya geleceğiz. İngilizce dahil olmak üzere 3 farklı dil seçeneğine sahip olacak olan yapım zengin içeriği ile gerçekçi bir savaş deneyimi yaşatacak.

Fiyatı konusunda şuan için herhangi bir bilgi yer almayan oyunda çevrimiçi olarak dünyanın dört bir yanından oyuncular yer alacak. Çok oyunculu olarak oynanabilen yapım da oyuncular takımlar halinde mücadele edecek ve savaşı galip bitirmeye çalışacaklar.

Oyunun Steam adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol