Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World War 3 Skyfront ile İstanbul Savaş Alanına Dönüyor!

Oynaması ücretsiz taktiksel çevrimiçi çok oyunculu FPS oyunu World War 3'ün yeni sezonu Skyfront, savaş alanını Türkiye'nin en kalabalık şehri İstanbul'a taşıyor.

The Farm 51 tarafından geliştirilen taktiksel nişancı oyunu World War 3‘ün sıradaki sezonluk büyük güncellemesinde savaş bu kez İstanbul‘a uzanıyor. Oyuncular, Skyfront adlı yeni sezonda iki kıtayı birbirine bağlayan tarihi şehrin kurtuluşu için mücadele edecekler. Yayıncılığını The 4 Winds Entertainment’ın üstlendiği yapım, ilk olarak Aralık 2022’de piyasaya sürülmüştü.

Steam‘de free-to-play olan World War 3, bütün dünyanın savaş alanın olduğu takım bazlı heyecan verici çatışmalar yaşatıyor. Birçok farklı silah, araç, alet, dron, topçu ve hava saldırısından oluşan devasa cephanelikle taktiksel savaşlara katılıyorsunuz. Yüzlerce benzersiz silah malzemesi ve kozmetik özelleştirme arasından seçim yaparak tamamen kişisel bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

World War 3 Skyfront ile Savaş İstanbul’a Uzanıyor

world war 3 istanbul

Gerçekçi oynanışıyla dikkat çeken World War 3’te daha önce Varşova, Berlin, Moskova ve Polyarni gibi şehirleri ziyaret etmiştik. Skyfront güncellemesiyle birlikte rotayı bu kez kendi ülkemize, İstanbul‘a çeviriyoruz.

25 Temmuz 2023 Perşembe günü gelecek olan bu ücretsiz güncelleme ile birlikte oyuncular yeni bir modda savaşmanın heyecanını yaşarken, yepyeni savaş donanım destekleri ve mağaza içi güncellemelerle yeni haritaların fethinin tadını çıkacaklar. Türkiye’de geçen Skyfront Operasyonu güncellemesi için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.