Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warships’in Devasa Yılbaşı Güncellemesi Duyuruldu

World of Warships ve World of Warships: Legends'in Aralık ayı güncellemesi ile dolu dolu içerik güncellemelerine ve Yılbaşı eğlencesine hazır olun.

World of Warships ve Legends sürümünün geliştiricisi Wargaming, önde gelen iki denizcilik temalı MMO oyunu için içerikle dolu iki güncelleme duyurdu. Oyunu PC platformunda oynayan herkes, 2023’ü ücretsiz bir Konteyner, bir adet “Carol Clash” ve Yeni Yıl savaşları dahil olmak üzere pek çok yeni yıl içeriğiyle karşılaşacak.

Bunun yanı sıra, World of Warships Steam’de beşinci yılına girdiği için tüm oyunculara 158 TL değerindeki Starter Pack: Dreadnought paketi hediye edilecek. Ödülünüzü hemen bu sayfadan talep edebilirsiniz. Ayrıca, oyunun konsol sürümü olan Legends oyuncuları ise Warships Advent-ure etkinliği ile Yılbaşı şenliklerine katılacak ve yeni bir hikaye görevini tamamlayarak iki adet gemi alabilecek.

World of Warships Aralık 2022 Etkinlikleri

World of Warships

Yeni yıla girmek üzereyken, World of Warships oyunculara yeni yılı kutlamak için pek çok yol sunacak. Bu kutlamalar ise Amirallik’te ücretsiz bir Noel Baba Hediye Kutusu ile başlayacak. Cephanelik’te ve Premium mağazada bulunan ek Noel Baba Kutusu ile birçok ücretsiz ödül de sizleri bekliyor olacak. Bu kutulardan çıkacak 174 gemiden birisi ile yeni oyuncular yeni yıla kolaylıkla yelken açabilecek.

Warships ayrıca, ayın ortasında başlayan bir Carol Clash başlatacak ve burada iki takım, hediyeleri zamanında teslim etmek için karşı kutuplardan gelen Noel Babalar olarak kafa kafaya mücadele edecek. Diğer birçok ödülün yanı sıra iki kalıcı kamuflajdan birinin yanı sıra benzersiz ses hatlarına sahip iki temalı komutandan birini kazanmak için etkinliğe katılabilirsiniz.

Son olarak, “Yeni Yıl Savaşı” başlıklı beş savaş görevi grubu, bu görevleri tamamlama ödülü olarak oyunculara seçtikleri gemileri (Dido veya Canarias) edinme şansı verecek. World of Warships, Steam’de beşinci yılını kutlamak için bu platformdaki yeni oyunculara 17 Aralık’tan önce rastgele 10 savaş kazanarak “Amatör” başarısını kazanarak 5 dolar değerinde Steam cüzdan kodu kazanma şansı sunacak!

World of Warships Legends Yılbaşı Etkinlikleri

World of Warships

World of Warships: Legends de Yılbaşı sezonuna büyük etkinliklerle başlayacak. Şenliklerin bir parçası olarak Winter Shards tanıtıldı ve Windrose’lardan Arena moduna ve paket satın almaya kadar her yerde kazanılabilecek. Ayrıca, Efsanevi Japon kruvazörü Yoshino da dahil olmak üzere pek çok görünüm ve ödül dolu yeni kasalar da oyuna dahil edilecek.

Klasik beş haftalık, 100 kilometre taşı formatında bir hikaye modu olan Double Impact Campaign de oyuna eklenecek. Bu modu tamamlayarak İtalyan zırhlısı Marco Polo ve İngiliz muadili Marlborough ile bir değil, iki çok yetenekli Seviye VIII gemi kazanabileceksiniz. Bu gemilerin her ikisi de etkileyici toplara sahip ve hasar odaklı 16 inç toplar ile düşmanlara korku salan iki model.

Son olarak World of Warships: Legends, Macera Takvimi ile oyunculara 21 gün boyunca hediyeler dağıtacak. Hem günlük hem de haftalık ödüller veren günlük görevlerle dolu olan Macera Takvimi, oyundaki hemen hemen her Komutan için kullanılabilen, takvime özel Komutan Noel Baba kılığında en büyük ödüle giden yolda size onlarca ücretsiz içerik sunacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.