Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warships’e Yeni Japon Savaş Gemileri Geldi

World of Warships'in hem PC hem konsol oyuncuları için onlarca yeni içerik sunduğu Kasım güncellemesi yayınlandı.

World of Warships 0.11.10 güncellemesi ile Japon gemileri oyuna eklendi ve denizaltılar için ayrı teknoloji ağacı geldi. Premium Tier VIII Destroyer Hayate, Xbox ve PlayStation oyuncuları için korsan ganimetleriyle birlikte Brewing Storm hikayesin son kısmındaki yerini aldı.

World of Warships’in yayıncısı ve geliştiricisi Wargaming, önde gelen iki deniz MMO’su için dolu dolu iki Kasım güncellemesi yayınladı. PC’de, teknoloji ağacına gelen oynanabilir denizaltıların yanı sıra, erken erişim olarak yayınlanan yeni Japon savaş gemisinin tadını çıkarabilirsiniz. Konsol oyuncuları için ise Premium Tier VIII Destroyer Hayate ile yeni bir hikaye ile korsan ganimet sandıkları oyuna eklendi.

World of Warships PC’de Yeni Japon Savaş Gemileri

World of Warships

World of Warships Kasım 2022 güncellemesi, erken erişim olarak altı yeni Japon hafif savaş gemisini oyuna dahil etti. Bu gemiler, uzaklardan düşmanlara önemli hasarlar vermek için yüksek hasarlı ve yüksek menzilli torpidolarla donatıldı. Sinsi saldırılara daha fazla olanak tanıyan bu savaş gemileri, iyi kamuflajlarını kullanarak sürpriz unsurundan da yararlanabilecek.

Bu serideki Seviye VII’den yukarı gemiler, döner bir mekanikle donatılmış torpido kovanları ve Seviye VIII’den yukarılara çok sayıda ana batarya topunun eklenmesiyle adeta düşmana korku salacak. Bu gemilerden bazıları Agano, Gokase ve Shimanto gibi ardışık setlerde, bazıları ise muharebe görevlerinde ve rastgele paketlerde olmak üzere geniş bir yelpazede oyunculara sunulacak.

Bu gemiler erken erişime girerken, denizaltılar ayrıldı ve tüm oyuncular tarafından araştırılabilir Alman ve Amerikan denizaltıları ile teknoloji ağacına eklendi. Bu gizli gemiler Seviye VI-X’i kapsayacak ve güçlü torpidolarıyla ölümcül hasar verebilecek. Alman gemileri uzun menzilli akustik güdümlü torpidolara ve geniş bir özerklik marjına sahipken, Amerikan denizaltıları kısa menzilli torpidolarla donatıldığından, her iki ülkenin de oynanışı bambaşka olacak.

World of Warships: Legends’te Korsanlık Rüzgarı

World of Warships

World of Warships: Legends ayrıca oyuncularına Japon deniz taşıtlarını da sunuyor; Premium Tier VIII Destroyer Hayate, beş hafta boyunca ulaşılması gereken 100 dönüm noktasıyla gerçekleşen klasik Warships tarzı Brewing Storm harekâtının sonunda sizleri bekliyor olacak. Hayate, sağlam bir can barının yanı sıra etkileyici torpidoları ve mükemmel ateş başlatma yetenekleriyle harika bir savaş gemisi.

Premium Tier VIII Destroyer Hayate‘yi almak için oyuncular, Admiralty Backing etkinken Brewing Storm’u tamamlamalı; bununla birlikte, geride kalanları zafere taşımaya yardımcı olmak için Heroic Effort görevlerinin yanında bir yetişme mekaniği mevcut. Yani görevleri tamamlayamazsanız, yetişme mekaniğini kullanarak kademe atlayabileceksiniz.

Korsanlar ayrıca bu güncellemede, her biri kendi benzersiz seslendirmesine sahip iki yeni Kaptan, iki yeni gemi Caprice ve La Foudre ve bolca korsan temalı Hazine Sandığı Sandıkları da dahil olmak üzere, oyuncuların ortaya çıkarabileceği çok sayıda hazine bulabilecek. Bu korsan içeriğin ötesinde, İngiliz ve Fransız donanmaları için her ulus için üç gemi olmak üzere altı yeni gemi de eklendi.

Son olarak, World of Warships: Legends, Kara Cuma’yı kara gemilerden Komutan İlerleme Öğelerine kadar geniş kapsamlı fırsatlar ve indirimlerle kutluyor. Seri, ünlü savaş gemisi Bismarck ve bir İtalyan güç merkezi Dante Alighieri de dahil olmak üzere beş etkileyici siyah savaş gemisinden oluşuyor ve ikincisi özel bir Kara Cuma göreviyle sunuluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.