Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warships, Yeni Yıla Dopdolu Bir Güncellemeyle Merhaba Dedi

Oynaması ücretsiz çok oyunculu donanma oyunu World of Warships'te 2023 yılının ilk güncellemesi yayınlandı. Tavşan Yılı'nın kutlandığı içerik yamasında , ABD hibrit zırhlıları Erken Erişime açılırken, “Hava Gemisine Refakat” savaş türü geri dönüyor.

World of Warships’in geliştiricisi ve yayıncısı Wargaming, yeni yıla 12.0 Güncellemesi ile bir sürü yeni içerikle merhaba diyor. Ay Yeni Yılı şerefine, kutlama amaçlı yeni “Sa Zhenbing Dönemi” koleksiyonu geliyor. Ocak ayı güncellemesinde ayrıca ABD zırhlıları Erken Erişim’e açılıyor ve geçici bir savaş türü oyuna dönüş yapıyor. Tüm bunlara ek olarak Japon kruvazörleri Warships teknik ağacına ekleniyor, yeni bir sıralamalı savaşlar sezonu başlıyor ve bir çok denge değişiklikleri yapılıyor.

Güncellemeyi Ay Yeni Yılı için bazı oyun içi kutlamalarla açıyoruz. Bunlardan ilki, efsanevi Çin amiralinin çalışmalarını sergileyen “Sa Zhenbing Dönemi” koleksiyonunun eklenmesi. Oyuncular ilgili Kutulardan koleksiyonun ögelerini toplayarak bir günlük Warships Premium hesabından Komutanın ta kendisine varan çeşitli ödüller kazanabilecekler. Bu koleksiyonu tamamlamak için gereken Kutular, savaş görevleri, günlük rastgele paketler yoluyla ve Silah Deposundan veya Premium Dükkân’dan satın alarak elde edilebilir.

World of Warships’te Tavşan Yılı Kutlamaları Başladı

world of warships güncellemes

Tavşan Yılı kutlamaları çerçevesinde Dunkerque, Prinz Eugen ve Warspite için Güz Ortası Festivali kalıcı kamuflajlarının tümü güncellendi. Ayrıca Seviye VIII-X arası üç yeni zırhlı Erken Erişim’e giriyor. Bu ABD hibrit gemileri iyi atış menzili olan sahip ana batarya toplarına ve kumanda edilebilir bombardıman uçak filolarına sahip. Dilerseniz gemileri satın alabilir, rastgele ve ardışık paketlerde ve premium Warships Savaş Kartı’nın sonunda bekliyor olarak bulabilirsiniz.

Gemilerin çıkışından üç hafta sonra Silah Deposunda temalı bir bölümle birlikte özel savaş görevi grupları açılacak. Bunları tamamlayan oyuncular, kamuflajlar, bayraklar, paketler, kredi, DP, vb. ürünle takas edebilecekleri Amerikan Jetonu ödülleri alacak! Bu savaş görevlerinin sonunda ise özel bir final ödülü var: Kendi özgün seslendirmesi olan Komutan Özgürlük Heykeli.

ABD Hibrit Zırhlıları Erken Erişim’e Açılıyor

world of warships 2023

0.11.1 Güncellemesindeki “Hava Gemisi Derbisi” geçici savaş türünün iyileştirilmiş bir sürümü olan “Hava Gemisine Refakat” gemileri 12’ye 12 formatında karşı karşıya getiriyor ama Seviye VIII-X arası tüm gemi türlerine açık. Bu formatta her ekip yok edilemez bir hava gemisini sabit bir hat boyunca takip edecek. Ekiplerin hedefi ise ya yolun sonuna rakip ekipten önce varmak veya arada tüm gemilerini yok etmek.

Savaşlar çeşitli haritalarda yapılacak. Oyuncular hünerlerini Kuzey, Trident, Kırıntılar, Haliç ve Buz Adaları haritalarında sergileyip oyun içinde belirli özel başarımlar ve Topluluk jetonları kazanabilecekler. 2023’ün ilk güncellemesinin son özelliği ise Japon kruvazörlerinin teknik ağaca gelişi. Bu gemiler iyi gizliliğe ve yüksek hasar verebilen torpidolara sahip. Sıralamalı savaşların yeni bir sezonu da oyuna geliyor. Zırhlılar, muhripler, kruvazörler ve uçak gemileri altıya altılık formattaki sıralamalı savaşlara katılabilecek. Daha fazla ayrıntıya bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.