Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warships: Legends’ta Çin Yeni Yılı Coşkusu

Wargaming, popüler deniz savaşı oyunu World of Warships Legends için 2023'ün ilk büyük güncellemesini yayınladı. Çin Yeni Yılı kutlamalarına özel olarak oyuna Asya temalı birçok içerik geliyor.

Dünyaca ünlü oynaması ücretsiz savaş oyunu World of Warships‘in yayıncı ve geliştiricisi Wargaming, yeni gemiler, komutanlar ve özel dış kaplamalar gibi içeriklerle dolu olan yeni yılın ilk büyük güncellemesini yayınladı. Yama ayrıca oyuna, Azur Lane’in dördüncü dalgasını, araştırma Bürosuna bir Efsanevi İtalyan kruvazörünü ve Alman Seviye VIII Premium zırhlısı Pommern’in 100 dönüm noktası içeren bir başka klasik beş haftalık hikaye görevini getiriyor.

Yeni Ay Yılı kutlamalarını başlatan World of Warships Legends, kendi özel seslendirmesi ile donatılmış yepyeni bir ejderha Komutan görünümünün yanı sıra Seviye VII Premium Pan-Asya muhribi Northern Dragon‘u özel görünümüyle ilk kez sahneye çıkarıyor. Erken Erişim için dört Seviye IV-VII teknoloji ağacı kruvazöründen oluşan yepyeni bir dal oyunculara sunuluyor. Bu dal, bir sonraki güncellemede araştırılabilir hale gelecek ve sınıfının en iyisi Seviye VIII Sejong’un çıkışına sahne olacak.

world of warships legends

Muhteşem bir beşli olan bu Azur Lane takviyesi, önceki üç dalgayla aynı Azur Lane Karakterlerini temel alıyor: Eagle Union New Jersey, Royal Navy Neptune, Iron Blood Roon, Northern Parliament Chapayev, Iris Libre ve Saint Louis. Öte yandan Azur Lane New Jersey ve kruvazör olarak Azur Lane Chapayev sırasıyla ABD ve Sovyet Donanmalarına katılıyor.

Azur Lane Roon (Alman donanması için), Azur Lane Neptune (Kraliyet Donanması için) ve Azur Lane Saint Louis olmak üzere üç yeni görünüm daha, yukarıda belirtilen oyun içi öğelerin yanı sıra elde edilebilecek. Ancak tüm bunların işe yaraması için savaş gemisinin orijinal bir versiyonuna sahip olunması gerekiyor. Bu güncelleme ayrıca Sıralamalı Savaşların üç uzatılmış sezonunu ve Seviye V-VII’yi kapsayan gemilerde beşe beş savaşlara katılmak için Sıralamalı Savaşlar’ı da içeriyor.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.