Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warships Legends’tan Ünlü Anime Serisiyle İşbirliği

Wargaming, World of Warships Legends'ın Cadılar Bayramı etkinliği ve ünlü anime Arpeggio of Blue Steel işbirliği dahil çok sayıda yenilik içeren ekim güncellemesini yayımladı.

Wargaming, World of Warships‘in konsol versiyonu için popüler anime dizisi Arpeggio of Blue Steel ile yeni bir işbirliği duyurdu. Arpeggio of Blue Steel -Ars Nova- adlı özel etkinlik, oyuncuların komuta edebileceği birkaç yeni gemi, Komutan ve diğer temalı içerikler sunuyor. Ekim güncellemesinde ayrıca Northern Sentinel campaign, final ödülü olarak Kademe VII ABD Donanması Premium kruvazörü Anchorage ve Cadılar Bayramı için ürkütücü bir oyun içi etkinlik yer alıyor.

Ek olarak dört yeni gemi Erken Erişim’e gelirken, iki yeni Dereceli Savaş sezonu ve kilidi açılacak özel bir Komutan içeren benzersiz bir Takvim de oyuna ekleniyor. Özel Premium Seviye VII ağır kruvazörler ARP Haguro ve ARP Nachi’nin yanı sıra Efsanevi Seviye Yamato sınıfı savaş gemisi ARP Musashi’den oluşan üç yeni gemi 2 Ekim’den itibaren Legends sularına demir atacak. Efsanevi Yamato ayrıca özel bir görünüm kazanacak.

World of Warships Legends Ekim Güncellemesini Aldı

Bu gemilere savaşta liderlik etmek üzere, ARP Haguro, ARP Nachi, ARP Yamato ve ARP Musashi dahil olmak üzere benzersiz yetenek setlerine sahip dört yeni Komutan da tanıtıldı. Bu yeni içeriğin yanı sıra, oyuncular favori gemilerini özel olarak tasarlanmış bir kaplama ve dört yeni bayrakla kişiselleştirebilecekler. World of Warships Legends’teki Northern Sentinel campaign, beş hafta ve 100 kilometre taşını kapsıyor.

world of warships legends Yamato

Kademe VII ABD Donanması Premium kruvazörü Anchorage, çeşitli sarf malzemeleri ve güçlü silahlarıyla Admiralty Backing’i seçenler için son ödül olarak bekliyor. Ayrıca oyuncuları nihai ödüllere giden yolda Cadılar Bayramı temalı ve İngiliz Savaş Gemisi Kasaları da dahil olmak üzere çeşitli oyun içi ödüller bekliyor. Ekim güncellemesinin bir parçası olan Cadılar Bayramı etkinliği ise oyuncuların Transilvanya’yı Rasputin’den korumak için tüm yeteneklerini kullanmaları gereken modu geri getiriyor.

Bunun yanı sıra, çeşitli Komutan görünümleri, yeni sandıklar ve yeni gemi görünümleri de olacak. Ayrıca etkinliği en yüksek zorluk seviyelerinde tamamlayanları gizli bir gemi ödülü bekliyor. Son güncelleme ayrıca açık denizlerde aksiyon dolu mücadelelerin yaşandığı iki yeni Dereceli Savaş sezonuna da merhaba diyor. 3-9 Ekim ve 10-16 Ekim tarihleri arasında taşıyıcılar hariç Seviye VII ve VII gemilerin en iyilerini elde ederek üçe üç formatında mücadele edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.