Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warships Kasım Güncellemesi ile Gelen Yenilikler!

Wargaming, World of Warships ve World of Warships: Legends'a kasım güncellemesi ile gelecek yeni içerikleri paylaştı.

Wargaming, son içerik güncellemeleri ile kasım ayına güçlü bir giriş yapıyor. World of Warships, oyunun Steam‘deki 6. yıl dönümünü kutlamanın yanı sıra bir sürü yeni içerik ve indirim getiriyor. Bunlar arasında yeni Japon zırhlılarının Erken Erişim fırsatlarının devamı ve ünlü High School Fleet anime dizisinin yeni Komutanlar ve gemilerle dönüşü de bulunuyor. Ayrıca konsol sürümü World of Warships: Legends’ın kasım güncellemesinde de Kara Cuma’ya özel birçok fırsat ve indirim sunulacak.

World of Warships’te 12.10 Güncellemesi sırasında Japon zırhlıları için Erken Erişim devam ediyor. Oyuncular Seviye VIII Yumihari, Seviye IX Adatara ve Seviye X Bungo’yu elde edebiliyor. Sahip oldukları isabetli büyük kalibreli toplarla uzun menzilli çatışmalar için mükemmel olan gemilere, isabeti ve atış menzilini artıran “Yüksek Hassasiyetli Keşif Uçağı” sarf malzemesi eşlik ediyor.

Ünlü High School Fleet animesi 16 ila 30 Kasım arasında World of Warships Silah Deposuna dönüyor. İşbirliği kapsamındaki içerikler arasında Komutan Akeno Misaki ve kahraman Komutan Isoroku’nun yanı sıra HSF Hiei ve HSF Harekaze gemileri de bulunuyor. Gelen içeriklerin yanı sıra Komutan becerilerinde kapsamlı bir revizyon, yeni sınamalar ve ödüllerle dolu yepyeni bir Savaş Kartı artı Asimetrik Savaşların taze ve yenilenmiş sürümü var.

World of Warships, oyunun Steam’deki 6. yıl dönümü şerefine bir sürü ücretsiz DLC, hatırı sayılır indirimlerin yanı sıra Japon, Amerikan ve Pan-Asya gemilerine kumanda edecek yepyeni Komutan Steam-chan sunuyor. Yeni Komutan’ın çıkışı şerefine çeşitli sunucularda 16 ila 30 Kasım tarihleri arasında başarılı oyunculara yeni Komutanı veren özgün küresel Steam-chan savaş görevi açılacak.

World of Warships: Legends için kasım güncellemesi bir sürü yeni içerik ve oyuncular için yeni gemiler getiriyor. Bu yılın Kara Cuma indirimlerinin vitrininde özenle üretilmiş kara gemiler olacak: İtalyan Efsanevi Napoli kruvazörü, Alman Seviye VII Tirpitz zırhlısı, Japon Seviye VI Asashio muhribi ve Fransız Seviye V Dunkerque zırhlısı. Ayrıca 24 Kasım’a kadar bir sürü üründe yüzde 85’e varan indirimler geçerli olacak.

Yeni Takvim, hololive production’dan Komutan olarak açabileceğiniz dört eşsiz yetenek getiriyor: Shishiro Botan, Moona Hoshinova, Takanashi Kiara ve Watson Amelia Legends kadrosuna katılıyor. Kasımda ayrıca Kutsal Naib harekâtı da geliyor. Canavar Hizen zırhlısı oyuncular tarafından açılmayı bekleyecek ve çok arzulanan Japon Efsanevi Seviye Zaō kruvazörü Büro Projesi yoluyla açılabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.