World of Warships

MMOACTION
Takip Et
7.9

İyi

8

Kullanıcı

World Of Warships Fransız Kruvazörlerine Kavuştu

Yeni Fransız gemileri bugün oyuna ekleniyor.

World of Warships oyuncuları bugün eklenen Fransız Kruvazörleri sayesinde hem uzak gemileri hem de destroyerler için büyük tehlike oluşturacak. Limanın açığına demirleyen 10 yeni gemi kendisine hayran hayran bakan gözleri oldukça heyecanlandırdı. Bu gemiler öteki hiçbir gemide bulunmayan özel sarfiyat malzemeleri ve özellikler ile savaşın kaderini değiştirecek kadar etkili olabilirler.

World of Warships Baş Yapımcısı Artur Plociennik, “Bu gemilerle pozisyonunuzu hızla değiştirebilir, kısa mesafe torpido atışlarında harikalar yaratabilir ve destroyerlerin oyun planlarını bir çırpıda bozabilirsiniz. Fransız kruvazörleriyle avlanan değil avcı olmaya hazır olun,” diyerek yeni gemilerin tadını çıkarmak isteyen gözü pek denizcilere seslendi.

Çok güçlü toplara sahip olan gemiler, manevra kabiliyetleri açısında oldukça seri hareket edebiliyorlar. Fransız başyapıtları, sadece kendilerinde bulunan ve öteki ülkelerin gemilerine açık olmayan “Motor Takviyesi” sarf malzemesini ile ağır gövdelerini oldukça seri bir şekilde hareket ettirebilecekler.

Torpido korumasına sahip olan yeni kruvazörler, destroyer saldırılarına karşı avantajlı durumda bulunuyorlar. Bir yandan sahip oldukları güçlü torpidolarla da yakın temasa geçtikleri vakit ellerinin ne kadar kuvvetli olduğunu göstermek için de fırsat yakalamış oluyorlar

Uçak gemilerine dahi kafa tutabilecek kadar donanımlı olan kruvazörler, 6. seviye ve üzerine ulaştı mı uçak gemileri için ciddi tehdit oluşturmaya da başlıyorlar.

2. Dünya Savaşı’nda etkili rol oynayan Bougainville gemileriyle açılışı yapan seride oyunun en hızlı kruvazörlerinden Émile Bertin ve sağlam zırhıyla torpidolara karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan La Galissonnière gibi gemiler bulunuyor.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>