Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warcraft’ın Sıradaki 3 Genişleme Paketi Duyuruldu!

Görünüşe göre, World of Warcraft'ın sıradaki genişletme paketleri beklenenden çok daha hızlı yayımlanacak.

Blizzard, World of Warcraft‘ın üç genişletme paketini bir biri ardına duyurdu. Bu paketler, Worldsoul Saga olarak adlandırdığı, tek bir destansı hikayeyi anlatacak. WoW’un kurucu babalarından biri olan Chris Metzen, bu genişletme paketlerinin ilkinin 2024 yılının bahar aylarında yayımlanacak olan The War Within olacağını duyurdu.

Sonraki iki genişletme olan Midnight ve The Last Titan için ise bir çıkış tarihi verilmedi. Midnight, oyuncuların Blood Elf bölgesi Quel’Thalas’ın yenilenmiş bir versiyonuna geri götürecek ve oyuncuların “Void” istilasına karşı savaşını konu alacak. The Last Titan ise oyuncuları Northrend’in yeni bir versiyonuna götürecek ve bir komplo hikayesi anlatacak.

World of Warcraft: The War Within Hikayesi

The War Within için yayımlanan sinematik bir fragman ile oyunun Shadowlands genişleme paketindeki travmatik olayların ardından Alliance’ın lideri Anduin’i çölde tek başına görüyoruz. Anduin’e hem bilgece sözler hem de uyarı veren eski Horde Savaş Şefi Thrall ile karşı karşıya geliyor ve ikili, 2016’daki Legion genişleme paketinde Azeroth’un yüzeyini delen Sargeras Kılıcı’nın “birini hedef aldığını” belirterek karanlık varlığa karşı bir oluyor.

World of Warcraft'ın Sıradaki 3 Genişleme Paketi Duyuruldu!

World of Warcraft: The War Within‘de oyuncular, Azeroth’ta yeni Earthen müttefik ırkını toplayabilecekleri yeni bölgeleri keşfetmek için yeraltına doğru yolculuk yapacak. Yeni bir grup içeriği türü olan Delves, oyuncuların oyun sonu ödülleri kazanmak için takım oluşturmasını sağlayacak ve Warbands adı verilen yeni bir özellik ise aynı hesaptaki karakterlerin eşyalarını itibar seviyelerini, bankaları ve daha fazlasını paylaşmasına olanak tanıyacak.

Sınıflar ayrıca oyuncuların sınıflarını daha da özelleştirebilecekleri yeni Kahraman yetenekleri kazanacak. Örnek olarak Blizzard, oyuncuların bir Dark Ranger veya Farseer’ın yolunda yürüyebileceklerini söyledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.