World of Warcraft

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.2

Kullanıcı

World Of Warcraft’ın İkonik Sinematiği Yeniden Yapıldı

Lich King sinematiği bir grup 3D sanatçısı tarafından yeniden tasarlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

World of Warcraft oyuncuları, Lich King Arthas Menethil‘i bir kez devirmek için Icecrown Kalesi’ne baskın düzenlemelerinin üzerinden on yıl geçti. Blizzard’ın World of Warcraft: Wrath of the Lich King genişleme paketinin son boss’u olan Lich King’i öldürdükten sonra giren sinematik hala bir çok oyuncunun en sevdiği oyun sinematiklerinden biridir.

Blizzard, 2009’da sahip olduğu araçlarla mümkün olan en iyisini yaptı, ancak hareketsiz saçları ve sabit ifadeleriyle ilkel karakter modelleri, Arthas’ın duygusal geçişinin ve tacın yeni Lich King’e geçmesini ifadesini tam olarak veremediğini söylesek yanlış olmaz. Buna rağmen bu sahne belki de en çok izlenmiş ve en sevilen sinematiklerden biri olduğunu değiştirmiyor elbette. 3D sanatçıları oldukça hoş bir çalışma yapmışlar.

Bu durumu değiştirmek isteyen bir 3D sanatçısı olan Dedrich, yeni teknolojinin getirmiş olduğu fırsatlardan yararlanarak, başka bir 3D sanatçısı olan Pivitol ve animatör MasterVertex ile birlikte bu orjinal sinematiği yeniden tasarlayıp yapılandırdılar. Eski video ile karşılaştırdığınızda aradaki farklar bariz bir şekilde belli oluyor. Video’yu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol