Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warcraft ‘Trading Post’ Devre Dışı Bırakıldı

Blizzard, bulunan "beklenmedik sorunları" düzeltmek için World of Warcraft: Dragonflight'ta tanıtılan Trading Post'u devre dışı bıraktı.

Blizzard, World of Warcraft‘ın yeni Trading Post özelliğini yalnızca birkaç saat çalıştıktan sonra devre dışı bıraktı. Dragonflight’ın piyasaya sürülmesiyle, 10.0.5 yamasında duyurulan özelliklerden biri, oyuncuların oyun içi etkinlikler aracılığıyla kozmetik kazanma yolu olarak hizmet veren Trading Post’tu ancak görünüşe göre biraz oyuncuların bu sistem için biraz daha beklemeleri gerekecek.

World of Warcraft kadar uzun süredir devam eden bir oyunla Trading Post, oyunculara para harcamadan nakit dükkanından kozmetik ürünler ve oyuna katılmadan önce meydana gelen veya kaçırdıkları olaylar için bir yol sunacak. Mükemmel olmasa da, genel oyuncu tabanına karakterlerini tercih ettikleri şekilde özelleştirmek için daha fazla seçenek sunarak oyuna faydalar sağlarken oyunla etkileşimi arttıracak.

World of Warcraft ‘Trading Post’ Ne Zaman Açılacak?

World of Warcraft 'Trading Post' Devre Dışı Bırakıldı

Ne yazık ki, Blizzard’a göre Trading Post “beklenmedik sorunlar” yaşadı ve Wowhead tarafından bildirildiği üzere geliştirici bu hataları düzeltmek için sistemi devre dışı bıraktı. Geliştirici, düzeltmelerin oyunun bir sonraki bakım döneminde uygulanacağını belirtti. İlk gönderiyle birlikte, ilgili bakım periyodunun TSİ 12.00’da başlayacağı söylendi ancak ne kadar süreceği belirsiz.

Özelliği kullanmaya başlamaktan heyecan duyan pek çok kişi bu gelişmeden rahatsız olabilir ancak Trading Post’un kapalı olacağı kısa süre göz önüne alındığında, bu duygu muhtemelen bunun ötesine geçmeyecektir. Trading Post aylık bir program etrafında döndüğü için, bir gün kaybetmek birçok kişi için o kadar da büyük bir sıkıntı olmaz diye düşünüyoruz.

Trading Post gerçekten yayına girdiğinde bile, oyuncuların ilerlemenin nasıl çalıştığına ve bazı belirli öğelere nasıl bağlandığına bağlı olarak onunla ilgili sorunları da yok değil. Dragonflight‘ta böyle bir ödülün kilidinin açılması en az bir yıl sürecek çünkü koşulları 12 ay boyunca aylık zorlukları tamamlamayı gerekecek. Sistemin pratikte nasıl olacağı ancak düzeltmeler uygulandıktan ve oyuncular sonunda Trading Post’a eriştikten sonra belli olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.