Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World Of Warcraft Tarihindeki En Büyük Güncelleme Geliyor

Blizzard'ın duyurusuna bakılırsa, World of Warcraft gelmiş geçmiş en büyük güncellemeyi almak üzere.

Blizzard, World of Warcraft’ın bugüne kadar almış olacağı gelmiş geçmiş en büyük güncellemenin detaylarını duyurdu. Neredeyse yarım yıl önce, 2016’daki Blizzcon toplantısında ilk defa duyurulmuş olan güncellemenin detayları uzunca bir süre açıklanmamıştı. Kısa süre önce yayınlanan videoda, güncellemenin içeriği ve oyuna gelecek yenilikler paylaşıldı.

wow güncelleme tomb sargeras

Güncelleme, The Tomb of Sargeras ismini alacak.  7.2 kodu ile gelecek olan güncelleme 28 Mart 2017 tarihinde indirilebilir olacak. Bu güncelleme muazzam olmak için yaratılmış ve ondan detaylıca söz etmek için uzun uzun anlatmamız gerekiyor. Oynanış esnasında karşılaşacağınız bütün detaylara yazımızda yer vermek ise neredeyse imkansız.

Güncellemenin belki de en büyük içeriği yeni Broken Shore bölgesi olacak. Bu alanda yeni kaynaklar edinebilecek, binalar inşa edebilecek ve Burning Legion’a karşı gücünüze güç katmanın yollarını geliştirebileceksiniz. Ayrıca oyuna yepyeni bir zindan da eklenecek. Yeni zindanın ismi, Cathedral of the Eternal Night, yani Sonsuz Gece Katedrali olacak. Çoğu oyuncunun hali hazırda sahip olduğu en yüksek mertebeden özelliklerin dahi az gelebileceği zorlukta bir alan olacak.

Elbette küçüklü büyüklü çok daha fazla yenilik gelecek. Nispeten küçük olan yeniliklerden birine örnek vermek gerekirse, oyuncular sonunda uçma imkanına erişecek ve Broken Isles semalarında süzülme fırsatı yakalayacak. Yeni silah görünümleri, biraz daha genişletilmiş ilerleme sistemi ve yepyeni efsanevi nesneler de oyuna eklenecek. Bir de uzun zamandır oyuncular tarafından istenen sınıf ayarı ve Heartstone’vari bir PvP özelliği de eklenecek.

Güncellemenin içeriğini anlatan sinematik bir duyuru fragmanı da paylaşıldı. Dilerseniz aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. semih

    wow tarihindeki en büyük güncelleme geliyor diyorsunuz madem bu kadar büyük güncelleme ile geliceklerin duyurulanların hepsini yazında nesi bu kadar büyükmüş bu güncellemenin öğrenelim, wow tarihindeki en büyük güncelleme geliyor diye paylaşıyorsunuz ama içeriğinde detaylıca söz etmek için uzun uzun anlatmamız gerekiyor diyorsunuz eee madem güncellemenin içeriğini yazmıcaksınız neden bu haberi paylaşıyorsunuzki o zmn

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.