Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warcraft: Shadowlands Artık Aboneler İçin Ücretsiz!

World of Warcraft: Dragonflight genişleme paketi çıkış yaptı ve bu vesileyle Shadowlands artık temel aylık aboneliğin bir parçası oldu.

World of Warcraft, Dragonflight çağına girdi. Bu sayede, Shadowlands genişleme paketi temel aylık abonelikte yer alan büyüyen genişleme listesine katıldı. Dragonflight’ın başlamasıyla, WoW oyuncuları artık sadece oyuna abone olarak tüm Shadowlands’i deneyimleyebilecek.

World of Warcraft ilginizi çekiyorsa, 20. seviyeye kadar ücretsiz deneme sürecine kaydolabilirsiniz. Ücretsiz sürümden sonra oyun hoşunuza giderse, abonelik dahilinde oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Oyuna abone olarak, sonuncusu hariç tüm WoW genişletme paketlerine erişebiliyorsunuz. Aylık abonelik haricinde oyunu satın almanıza gerek yok. Aylık abonelik ise 149 TL.

World of Warcraft: Shadowlands Artık Aboneliğe Dahil

World of Warcraft

Dragonflight ön yükleme süreci 25 Ekim’de başladı ve World of Warcraft’ın Shadowlands çağına resmen son verdi. Bu sayede, oyuna abone olan herkes için Shadowlands ücretsiz oldu. Bunun yanı sıra, 70. seviyeye ulaşmak, Dragon Isles’ı keşfetmek veya genişleme tamamen yayınlandıktan sonra bir Dracthyr Evoker oynamak istiyorsanız Dragonflight’a yükseltme yapmanız gerekecek.

Dragonflight’ı oynamak için ise 499 TL ödemeniz gerekeceğini de belirtmeden geçmeyelim. Shadowlands dönemi resmen sona ermiş olsa da, Dragonflight henüz çıkmadı. Ön sürümün ilk aşaması, World of Warcraft’a yeni Yetenek Ağaçlarının yanı sıra şık yeni kullanıcı arayüzü ve erişilebilirlik seçeneklerini ekleyecek. Oyuncular ayrıca oynanabilir herhangi bir ırkın Mage, Rogue ve Priest karakterlerini yapabilecek.

Dragonflight ön sürümü Dracthyr Evoker, Primal Storms dünya etkinliği ve yeni Uldaman: Legacy of Tyr etkinliğini ekleyen ikinci aşaması, genişlemenin 28 Kasım’daki tam lansmanından iki hafta önce, 15 Kasım’da başlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.