World of Warcraft

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.2

Kullanıcı

World Of Warcraft: Shadowlands Alphası İçin Davetler Yakında Başlıyor

Shadowlands için Alpha davetleri yakında başlayacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Blizzard, World of Warcraft: Shadowlands Alpha davetiyelerinin ilk turunun birkaç gün içinde yapılacağını duyurdu. Test kullanıcıları yeni özelliklerin birçoğunu hemen görecekler.

blank

BlizzCon 2019, World of Warcraft’ın bir sonraki genişlemesi olan Sylvanas‘ın dönüşerek gökyüzünde bir delik açmaya karar verdiği Shadowlands’in duyurusunu gördü. Lich Kralı’nı yol boyunca bir yere soktu.

Beş ay sonra, 6 Nisan 2020’de Blizzard , ilk kapalı alfa daveti turunun yapılacağını duyurdu. Bu nedenle, teste kaydolduysanız, sonraki günlerde e-posta gelen kutunuzu kontrol etmek isteyebilirsiniz. Alfa sırasında yeni içeriklerin tümü kullanılamaz veya en azından hemen kullanılamaz. Blizzard, test ilerledikçe giderek daha fazla serbest bırakılacaktır. Ancak, hemen ulaşılması gereken birkaç önemli nokta vardır.

Oyuncular, büyü kitaplarındaki, yeteneklerindeki ve bazı sınıfların kaynaklarındaki değişiklikleri hemen görmelidir. Şu anda bu konuda çok fazla bilgi yok, ancak Blizzard önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili ayrı bir blog yazısı yayınlayacaklarını belirtti.

Geliştiriciler, oyuncuların anlatıları küçük görevlerden ilerleten büyük görevleri ayırt etmelerine yardımcı olmaya çalışacağından, Quest arayüzü bir güncelleme alacak. 3D göstergesi devam eden bir çalışmadır, ancak herkesin dikey olarak yönlendirilmiş alanlarda daha iyi yönlendirilmesine yardımcı olacak şekilde kullanıma hazır olacaktır. Ayrıca, oyuncular haritaya kişisel ara noktaları koyabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol