Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warcraft Legion Paketi Kullanılmaya Başlandı

World of Warcraft Legion paketi çok yakında geliyor.

World of Warcraft efsanesini anlatmaya cümleler yetmez. Severek oynadığımız ve zamanımızın büyük bir çoğunluğu bu oyunda geçirdiğimiz zamanlar oldu. Bunların en büyük sebebi olan Burning Legion paketi geri dönüyor. Legion yeniden alevleniyor ve bir her şey baştan yaşama fırsatı buluyoruz. Bu durumda ne yapabiliriz ki? Tabi ki de hemen yeniden başlayacağız.

World of Warcraft Legion 4K Wallpaper 1

 

WOW' un oyuncu sayısını bu dönemin neredeyse 1. 5 kat fazlasına çıkaracağını düşündüğüm bu pakette, umarım gerçek WOW geri döner. Mist of Pandaria' da başlayan düşüş devri Warlords of Dreanor' da ciddi bir hal almaya başlamıştı. Ben kendim şahsen WOW' u Mist of Pandaria' nın sonlarına doğru Garrosh Helscream' i öldürdükten sonra oyunu bıraktım. Dedim ki kendime, hani sen Horde' dun. Hani her yerde For the Horde diye geziyordun. Kendi kanından, kendi canından kardeşine bu yapılır mı ha! Dedim. Dedim yani. Birde insanlarla birlik olmuş öyle saldırıyoruz, olacak iş değil dedim ve bıraktım. Ama Legion farklı. Legion bambaşka bir şey.

 

1136 2

 

Legion paketinden çok büyük umutlarım olduğunu zaten anlamışsınızdır. World of Warcraft' ın 6. ek paketi olacak olan Legion' da Level sınırı 110 Level' e çıkıyor. Oyunu şuan a oynamaya başlayan bazı şanslı kişiler var. Bunlar, oyunu ön sipariş ile almış kişiler. 9 Ağustos yani 2 gün önce, oyuna yeni eklenen Demon Hunter sınıfını alma hakkına sahip oldular. Bu sayede, yeni patch' de Demon Hunter oynamak isteyenler için önlerinde 2-2.5 haftalık bir süreç oluşmuş oldu. Bu süreçte, levellerini kasabilir, Demon Hunter' larını Legion' a hazır edebilirler.

 

class base

 

Oyuna Legion paketi ile birlikte bir çok yeni özellik ve eklenti gelecek. Mesela Broken Shore ismindeki harita oyuna yeni eklenecek şeylerden bir tanesi. Bunun ışında yeni ekipmanlar ve yeni görevler de oyuna eklenenler arasında. 

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.