World of Warcraft

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.4

Kullanıcı

World of Warcraft İçin Warbringers Animasyon Filmleri Yolda

Blizzard yine büyüleyici bir animasyon serisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Açık konuşmak gerekirse sektörde kimse Blizzard Entertainment kadar başarılı kısa animasyon filmleri hazırlayamıyor. Overwatch, Hearthstone ya da World of Warcraft olup olmadığı fark etmez. Blizzard bu konuda her zaman en iyi işleri ortaya çıkarıyor ve hayranlarını da heyecanlandırmayı başarıyor. Şimdi ise Battle for Azeroth genişleme paketinin çıkışı yaklaşırken, Blizzard’dan sevindirici haberler var.

Blizzard Entertainment, World of Warcraft – Battle for Azeroth güncellemesi için üç adet kısa animasyon filmi hazırlıyor. Yeni filmlerde Azeroth dünyasında ikon hâline gelmiş üç karakter anlatılacak ve aralarındaki mücadele konu alınacak.

Animasyon filmlerinde toplamda üç Azeroth lideri yer alacak. Bunlar Jaina Proudmoore, Sylvanas Windrunner ve Queen Azhara olarak göze çarpıyor. Videolar 14 Ağustos tarihinde yayınlanacak ve şimdilik de kısa bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Dolayısıyla yaklaşık bir ay gibi bir süre bulunuyor ve heyecanlı bekleyiş sürecek.

World of Warcraft’ın son güncelleme paketi Battle for Azeroth olacak ve 14 Ağustos tarihinde satışa sunulacak. Yeni ek paketle birlikte animasyon filmlerini de izleyebileceğiz.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>