World of Warcraft

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7

Kullanıcı

World of Warcraft’ta Horde ve Alliance Birleşecek mi?

Blizzard, Horde ve Alliance güçlerini birleştirecek mi? Hayranlar uzun zamandır bu olasılığı talep ediyorlardı ve oyunun yönetmeni konu hakkında yorum yapmaya karar verdi.

World of Warcraft‘ın yönetmeni Ion Hazzikostas, Güncelleme 9.1.5’te Covenant sisteminde duyurulan değişiklikler bağlamında World of Warcraft’ın her iki ana fraksiyonunun birlikte oynama olasılığına değindi. Bu tür çapraz oynama özelliği, oyun topluluğunun uzun zamandır istek listesindeydi.

Oyunun yönetmeni bu bağlantıdan ulaşabileceğiniz gönderileri ile duruma Twitter üzerinden değindi. Gelin detaylara yakından bakalım.

World of Warcraft

World of Warcraft: Hord ve Alliance Birleşecek mi?

Gördüğünüz gibi geliştirici ekip, WoW’un başlangıcından bu yana baskınlarda, daha küçük zindan örneklerinde veya “Mythic” olarak birlikte oynamayı imkansız kılan Horde ve Alliance’a zor bölünmenin sınırlamalarının farkında.

Topluluk uzun süredir bu konuda değişiklik talep ediyordu ve gelecek güncelleme muhtemelen bu özellik için atılan somut bir adım. Bu, Shadowlands genişlemesinden Covenant sisteminin yukarıda bahsedilen modifikasyonu, yani oyuncunun diğer eylemlerini etkileyen hizipler ile ilgili. Hizip değiştirmek mümkün ancak oyunda bunun bedeli var. Hizip değiştirdiğinizde, yapmanız gereken birçok görev sizleri bekliyor olacak.

Güncelleme 9.1.5 ile oyuncuların talebi üzerine cezalar ortadan kalkacak. Ayrıca, bir fraksiyonla kazanılan transmoglar diğerine aitken kullanılabilir olacak.

Hazzikostas yaptığı bir başka açıklamada, çapraz oyunların getirilmesinin kolay bir konu olmadığını ve geliştiricilerin ilgilenmesi gereken büyük değişiklikler gerektirdiğini söyledi. Sonuç olarak, World of Warcraft’ta bu seçeneğin ortaya çıkması sadece bir zaman meselesi gibi görünüyor.

World of Warcraft Güncelleme 9.1.5 artık genel test sunucusunda mevcut. Tüm oyuncular için çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol