Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warcraft Dragonflight Ön Siparişe Açıldı

Blizzard, popüler MMO oyunu World of Warcraft'ın dokuzuncu genişletmesi olan Dragonflight'ı ön siparişe açtı. Heyecan verici içerikler barındıran bölüm, 1 Aralık 2022 tarihinde satışa sunulacak.

İlk kez nisan ayında duyurulan World of Warcraft Dragonflight ön siparişe sunuldu. Blizzard’ın efsanevi MMO oyunu WoW için geliştirilen dokuzuncu genişletme olan Dragonflight, adından da anlaşılacağı üzere ejderhaları World of Warcraft’a getiriyor.

Oyuncular eski ejderhaların ve krallıklarının tarihini keşfedecek, son 10.000 yılda onlara ne olduğunu öğrenecek ve krallığa yönelik yeni tehditlerle mücadele etmek için onlarla ittifaklar kurmaya çalışacaklar. Yeni genişletmede keşfedilebilir dört yeni bölge olacak: Waking Shores, Ohn’ahran Plains, Azure Span ve Thaldraszus.

Dragonflight, WoW’un 9’uncu Genişletmesi Olacak

World of Warcraft Dragonflight Ön Sipariş

Oyuncular, Dragonriding adlı yeni bir oyun mekaniği sayesinde gökyüzünde ejderhalarla dolaşabilecek. Ayrıca Dracthyr adlı yeni oynanabilir ırk ve 70’lik yeni seviye sınırı da oyuna eklenecek. World of Warcraft Dragonflight ile revize edilen yeni yetenek sistemi, her düzeyde yaratıcı beceri seçimleri yapılabilmesini sağlayacak.

Blizzard, bölgede tanınan bir zanaatkar olmanıza yardımcı olmak için oyuncu odaklı iş görevleri, yeni meslek ekipmanları, tamamen yeni bir uzmanlık sistemi sunuyor. Ek olarak HUD ve kullanıcı arayüzü tarafında da kapsamlı değişiklikler olacak.

Yeni Bölüm, 31 Aralık’ta Piyasaya Sürülecek

World of Warcraft Dragonflight çıkış tarihi

World of Warcraft’ın Baş Yapımcısı Holly Longdale, bir sonraki genişleme paketi Dragonflight’ın bu sene içinde oyunculara sunulacağını açıkladı. Yeni bölümün keşif odaklı olduğunu belirten Longdale, “Azeroth’a geri dönecek olan oyuncular, Warcraft evreninin merkezindeki efsanevi Dragon Isles’ın zengin tarihi ile yakından ve kişisel olarak tanışma ve kendilerini yüksek fanteziye kaptırma şansı yakalayacak” dedi.

Bugünden itibaren üç farklı dijital sürüm için World of Warcraft Dragonflight ön siparişinizi verebilirsiniz: Base, Heroic ve Epic isimli versiyonların fiyatları 499 TL ila 899 TL arasında değişiyor. Oyunu Battle.net üzerinden satın alabilirsiniz. WoW’un dokuzuncu genişletmesi Dragonflight, 31 Aralık 2022 tarihinde piyasaya sürülecek.

World of Warcraft Dragonflight Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.