Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warcraft: Dragonflight 1. Sezon Başladı

World of Warcraft: Dragonflight'ın ilk sezonu yeni bir baskın, yeni zindanlar, yeni bir PvP sezonu ve birçok yenilik ile başladı.

World of Warcraft Dragonflight’ın 1. Sezonu resmi olarak başladı. İlk sezon ile birlikte Dragonflight’ın Mythic zindanları ve Raid katmanları maceraları geldi ve tüm WoW oyuncuları için artık yeni açık dünya ve PvP içeriği mevcut.

Dragonflight Sezon 1, Vault of the Incarnates baskınını da başlattı. Raszageth, Primal Enkarnelerin eski hapishanesine girdi ve onları dünya üzerinde serbest bırakmaya çalışmaya başladı. Oyuncular, Vault of the Incarnates’teki sekiz yeni patrona efsanevi, kahramanca ve normal zorluklarda meydan okuyabilecek ve Raszageth’in kendisiyle son bir karşılaşma ile sonuçlanabilecek.

World of Warcraft: Dragonflight 1. Sezon Yenilikleri

World of Warcraft

Mythic Plus zindanlarının ilk sezonu da başladı. Oyuncular, Dragonflight’tan Ruby Life Pools, The Nokhud Offensive, Azure Vault ve Algeth’ar Academy’nin yüksek zorluktaki Mythic versiyonlarının yanı sıra eski genişleme paketlerinden bir dizi zindanla mücadele edebilecek.

World of Warcraft ayrıca bu zindanlar için Raszageth’in fırtına büyüsüyle oyuncuları periyodik olarak aşırı yükleyen ve gücü zamanında boşaltmazlarsa onları sersemleten Thundering Affix’i de sunacak. Oyuncular, toplanması için güçlü donanımlar bırakan Dragon Isles’da ortaya çıkan dört dünya bossuyla mücadele edebilecek.

Ek olarak, World of Warcraft: Dragonflight Sezon 1, Primal Storms adlı yeni bir dünya etkinliğini başlattı. Genişletme Öncesi etkinliği olan Tempest Unleashed’in bu Dragonflight versiyonu, Dragon Isles’daki elemental istilalardan oluşacak. Her altı saatte bir iki saatlik bir istila başlayacak ve oyunculara yama öncesi etkinlikten ekipman, savaş hayvanları, meslek tarifleri ve Unstable Elemental Confluence Heirloom satın almak için para kazanma şansı verecek.

Dragonflight Sezon 1 ile yeni bir PvP sezonu da başladı. Oyuncular, yeni Nokhudon Proving Grounds da dahil olmak üzere çeşitli arenalarda diğer oyuncularla savaşırken yeni unvanlar, binekler, Dragonriding görünümleri ve donanımlar kazanabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.