World of Warcraft

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.1

Kullanıcı

World Of Warcraft Classic Yakında Oyunculara Ahn’Qiraj Kapılarını Açacak

Blizzard en son yaptığı duyuru'da 28 Temmuz 2020 tarihinde World of Warcraft Classic'in 1.13.5 yaması ile birlikte Ahn'Qiraj raidinin geleceğini açıkladı. Ahn'Qiraj, Naxxramas öncesi son raid olarak oyuna gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Blizzard, gerekli tüm testler yapıldıktan sonra yaklaşık bir ay içinde Ahn’Qiraj raidinin World of Warcraft Classic’e getirileceğini açıkladı. Ahn’Qiraj iki farklı raid olarak 20 kişi ve 40 kişilik olarak girilebilecek.

Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen BlizzCon’da duyurulmasının ardından büyük bir heyecan yaratan World of Warcraft Classic nostaljiyi seven bir çok oyuncunun merakla beklediği bir oyun oldu ve WoW: Classic 26 Ağustos 2020 tarihinde piyasaya çıktı. Piyasaya çıkışının ardından eski ve mevcut oyuncuların da severek oynadığı Classic’e yeni içerikler kronolojik takvime göre gelmeye devam ediyor.

En son Zul’Gurub raidi’nin ardından belki de oyuncuları en çok zorlayan raidlerden biri olan Ahn’Qiraj, Blizzard yaptığı açıklamaya göre 28 Temmuz 2020 tarihinde kapılarını oyunculara açacak. 1.13.5 versiyonu ile birlikte gelecek olan bu yeni raidin yanı sıra öncü olayları da getirecek. Raidin kendisi ise 28 Temmuz’da haftalık raid sıfırlaması ile birlikte gelmiş olacak.

Ancak, raidlere başlamadan önce, oyuncuların Scepter of the Shifting Sands görev zincirini başlatmaları ve bitirmeleri gerekecektir. Dahası, War Effort başlayacak ve bu da oyuncuları ilerleme kaydedebilmek için kaynak bağışlamaya itecek. Ahn’Qiraj son olarak Naxxramas öncesi son raid olacak ve ardından WoW Classic’in en son patchi ile birlikte Naxxramas raidinin de gelmesi ile birlikte Classic’e başka bir raid gelmeyecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol