Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Warcraft: Cataclysm Classic Duyuruldu

World of Warcraft: Cataclysm Classic 2024'ün ilk yarısında çıktığında daha yüksek seviye atlama hızları ve yeni zindan zorlukları çıkış yapacak.

Blizzard, World of Warcraft Classic için Cataclysm genişletmesini duyurdu. Warcraft baş yapımcısı Holly Longdale, hayran geri bildirimlerinin tümünü dinlediklerini ve Cataclysm için bazı değişiklikler hazırladıklarını söyledi ve Cataclysm Classic’in 2024’ün ilk yarısında geleceğini de sözlerine ekledi.

Cataclysm Classic, daha hızlı seviye atlama olanakları ve daha hızlı içerik yayınlama programıyla çıkış yapacak. Ek olarak, Wrath of the Lich King Classic’in bir parçası olarak tanıtılan Titan Rune zindan sistemi, hesap çapında koleksiyon sistemi, yenilenen klan özellikleri ve oyunun müzayede evindeki güncellemeler ile çıkış yapacak.

World of Warcraft: Cataclysm Classic Paketleri

World of Warcraft: Cataclysm Classic Duyuruldu

Cataclysm Classic, WoW‘un temel aboneliğine dahil olacak ancak Blizzard, ekstra eşyalar isteyen veya eski içerikte seviye atlamak zorunda kalmadan doğrudan genişletmeye geçmenin bir yolunu isteyen oyuncular için iki isteğe bağlı paket de satacak. Blazing Heroic Pack 30 dolardan satılacak ve hem Cataclysm Classic’te hem de oyunun modern versiyonunda kullanılabilen, uçan bir Ragnaros bineği ve Lil’ Wrathion evcil hayvanını içerecek.

Blazing Epic Upgrade Pack ise 80 dolar fiyat etiketine sahip olacak ve yukarıda bahsettiğimiz paketteki her şeyin yanı sıra 80. seviye karakter takviyesi ve 30 günlük oyun süresi içerecek.

Cataclysm, birçok oyuncu için World of Warcraft’ın modern sürecinin başlangıcı olarak kabul edildiği için bu genişleme paketinin Classic sürüme gelip gelmeyeceği bilinmiyordu. Bakalım, oyuncular bu genişleme paketinden memnun kalacak mı?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.