Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Tanks’ten Popüler Anime Dizisi ile İş Birliği

Popüler anime serisi Girls und Panzer, Wargaming tarafından geliştirilen ve yayımlanan World of Tanks'e geri dönüyor.

Dünyanın en popüler online oyunları arasında yer alan World of Tanks, popüler anime dizisi Girls und Panzer ile yeni bir iş birliği gerçekleştiriyor. Heyecan yaratan ortaklık, oyuncuların tadını çıkarabilecekleri daha da fazla içerik getiriyor. Tank komutanları 16 Mayıs ila 31 Mayıs arasında, üç ünlü mürettebatın uzmanlığından faydalanma fırsatına sahip olacak.

Bilmeyenler için anime serisi, tank savaşını bir spor olarak uygulayan liseli kızlar arasındaki bir rekabete odaklanıyor. Ōarai Kız Lisesi’nin efsanevi Ankou Ekibine sensha-dō sanatının saygın olduğu diğer okullardan iki ekip daha katılıyor: Kuromorimine Kız Lisesi ve Jatkosota Lisesi. Oyuncular, Pz.Kpfz. IV Ausf. H Ankou tankının yanı sıra Girls und Panzer evreninden esinlenmiş yeni Premium araçlar elde edebilecek: Tiger II Kuromorimine ve BT-42 Jatkosota HS.

Girls und Panzer World of Tanks’a Geri Dönüyor

Tiger II Kuromorimine, yıkıcı hasar verebilen korkutucu topu ve dayanıklı zırhı ile öne çıkıyor. Tiger II, Kuromorimine’nin 63. Ulusal Liselerarası Sensha-dō Turnuvasındaki ilerleyişinin temelini oluşturuyordu. Erika Itsumi’nin komutasında, Kuromorimine’nin turnuva finallerinde Ōarai’ye yenilgisinde kahramanca rol aldı.

world of tanks anime iş birliği

Küçük boyutları üç kadından oluşan bir mürettebatı barındırıyor: Jatkosota Lisesi’nin sensha-dō ekibinden Komutan Mika, Yükleyici Aki ve Sürücü Mikko. Säkkijärven Polkka’nın coşturucu kantele melodisi eşliğinde savaşırken en etkili formuna kavuşan BT-42, yüksek kalibreli obüsünün gerçekten parladığı yakın mesafe çatışmalarında oldukça iyi.

Girls und Panzer karakterleri, orijinal ses sanatçılarının sağladığı özel seslendirmelerle coşkulu kişiliklerini savaş alanına getiriyor. Bu karakterler arasında Ōarai Kız Lisesi’nin tüm Ankou Ekibi (Miho Nishizumi, Saori Takebe, Hana Isuzu, Yukari Akiyama ve Mako Reizei), Kuromorimine Kız Lisesi’nden Erika Itsumi ve Jatkosota Lisesi Ekibi (Mika, Aki ve Mikko) var.

Anime İş Birliği Oyuna Çok Sayıda İçerik Getiriyor

world of tanks tanklar

Oyuncular favori sensha-dō ekip lideri ile saf tutabilir, görevleri tamamlayabilir ve tercih ettikleri karakteri araçlarına komuta etmek üzere alabilirler. Oyuncular ayrıca geniş bir 2B özelleştirme ögesi setine erişim sağlayacak. Bunlar içinde Girls und Panzer evrenindeki okullar ve ekipleri temsil eden amblemler, yazılar ve çıkartmalar, özgün bir Ōarai ayarlanabilir stil, iki yeni Kuromorimine ve Jatkosota Lisesi 2B stili ve her okulun liderlerini içeren chibi stili ve model çıkartmaları koleksiyonu bulunuyor.

Tüm tankçılar ayrıca ödül olarak çeşitli Girls und Panzer temalı ürünler alabilecekleri özel görevlere de katılabilir. Bu ürünler arasında Komutanlar Miho, Mika ve Erika gibi özellikle arzulananlar da var. Oyuncuların hangi Komutanı almak istiyorlarsa onun savaş görevi zincirini seçmeleri yeterli.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.