Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Tanks’te Terminatör 2 Rüzgarı: Kült Film Oyuna Geldi

Dünyanın en popüler ücretsiz online oyunlarından World of Tanks, bilim kurgu sinemasının klasiklerinden Terminatör 2 ile heyecan verici bir işbirliğine imza attı. Detaylar haberimizde.

En ikonik bilim kurgu aksiyon filmlerinden biri olan Terminatör 2: Kıyamet Günü, sınırlı süreli bir işbirliği ile World of Tanks PC‘ye ve World of Tanks Blitz‘e geliyor. 12 Ocak’tan 26 Ocak’a kadar World of Tanks PC oyuncuları, tanklar, zaman yolculuğu ve yığınla erimiş metal içeren destansı bir yolculuğa çıkacaklar.

Kült filmden esintiler taşıyan Savaş Kartı Özel: Mahşer Günü, özel bir T-832 tankı, benzersiz çıkartmalar, ikonik ifadeler içeren yazılar, film sahnelerinden ilham alan kamuflajlar ve Terminator 2 evreninden dört araç komutanı ile birlikte geliyor. Bu Savaş Kartı Özel Etkinliğinde bilim kurgu efsanesiyle bir araya gelen World of Tanks, oyunculara unutamayacakları bir deneyim yaşatacak.

World of Tanks Evreni Terminatör 2 ile Birleşiyor

terminatör 2 world of tanks

Hikaye, 50 aşamadan oluşuyor ve oyuncuların normal savaş kartı bölümlerinde olduğu gibi ilerlemeyi etkinleştirmesi gerekmediğinden herkes etkinliğe otomatik olarak katılabilir. Etkinlik, özel görsel efektlere sahip bir Premium tank olan T-832‘yi içeriyor. Bu tank, önce T-1000’in, kısa bir süre sonra da T-800’ün yok olduğu maden eritme ocağındaki eriyik metalden yapıldı.

Dolayısıyla üzerinde her iki makineden de izler taşıyor. Savaş alanında onunla karşılaşan herkese korku salacak olan T-832; T-1000’in analitik zihni ve taktik zekâsı ile T-800’ün problem çözücü, gönülleri kazanan kişiliğini bir araya getiriyor. Oyuncular ayrıca, filmden klasik repliklerini söyleyecek olan dört komutanla en sevdikleri savaş makinelerini deneyimleyebilecekler: Sarah Connor, John Connor, T-800 ve T-1000.

Premium Tank T-832, Özel Efektlerle Geliyor

world of tanks terminatör

Hasta la Vista Operasyonu, World of Tanks Blitz’de halihazırda devam ediyor ve oyunculara efsanevi T-800 kamuflajlı bir Cyborg tankı, 10 Terminator 2 filminden ilham alan avatar, 4 nadir tank kamuflajı ve profil arka planı gibi benzersiz ödüller sunuyor. 31 Ocak’a kadar geçerli olan etkinlik, 60 Aşamadan oluşan bir Savaş Kartı’na dayanıyor. Oyuncular her aşamayı tamamladıktan sonra doğrudan Terminator evreninden muhteşem ödüller alacaklar. Tüm bunlara, oyuncuların World of Tanks PC ve World of Tanks Blitz hangarlarında duyacakları özelleştirilmiş bir film müziği eşlik edecek.

Savaş Kartı: Mahşer Günü süresince, farklı şekillerde elde edilebilen çeşitli Terminatör 2 temalı ögeler ve karakterler mevcut olacak. Savaş Kartı: Mahşer Günü etkinliği esnasında etkinlik temalı ürünler içeren paketler oyun içi Dükkan’da mevcut olacak. Etkinliğin sona ereceği 26 Ocak tarihine kadar Garajınızdaki Mahşer Günü ekranında, 3.500 altın karşılığında Gelişmiş Kart satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.