Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Tanks’tan Devasa G.I. JOE İşbirliği

Efsanevi G.I. JOE: Real American Hero oyuncak serisi 40. yıl dönümünü kutlaması için World of Tanks ile önemli bir işbirliğine imza attı. G.I. JOE aksiyon figürleri ilk olarak 1982’de raflardaki yerini aldı ve onlarca yıldır yüzlerce ürün sundu. WoT, yeni üç boyutlu stiller, yeni kadın komutanlar, G.I. JOE temalı web etkinliği ve her fraksiyon için retro muhteşem çıkartmalar, amblemler ve yazılar ile yeni etkinliğini duyurdu.

Savaş alanının kontrolünü ele geçirmek için Hasbro’nun ikonik G.I. JOE karakterleri Cover Girl ve Barones, World of Tanks komutanları olacak. Her iki komutan da savaşın getirebileceği her türlü zorluğa hazır halde ancak aynı derecede heybetli bir aracı olmayan komutan olur mu? Oyuncular için G.I. JOE araçlarından ilham alan WOLVERINE ve COBRA CAT stilleri de oyundaki yerini alacak.

World of Tanks x G.I. JOE İşbirliği Detayları

World of Tanks

G.I. JOE WOLVERINE WoT Edition, Strv S1 tankı için; The Baroness CAT (Crimson Attack Tank) WoT Edition, M54 Renegade tankı için kullanılabilecek. Oyuncuların G.I. JOE 40. yıldönümüne özel amblemler ve indirimli G.I. JOE markalı stilleri satın almak için kuponlar kodları kullanabilecekleri zorlu bir G.I. JOE temalı web etkinliği ile daha fazla macera sizi bekliyor olacak.

Bu özel etkinliği kutlamak için yeni çıkartmalar ve amblemler mevcut olacak. Özelleştirme eşyalarının ana odak noktası, hatıra amaçlı ve özelleştirilmiş G.I. JOE 40. yıl dönümü amblemi olacak. Tankçılar ayrıca orijinal ambalajlarının tüm retro görkemiyle tasvir edilen efsanevi G.I. JOE WOLVERINE ve COBRA CAT (Crimson Attack Tank) içeren benzersiz çıkartmalar alabilecek. Amblemler arasında G.I JOE Star ve COBRA amblemi de bulunacak.

World of Tanks

Hala duymayan var mıdır bilmiyoruz ancak bilmeyenler için World of Tanks, zırhlı savaşa adanmış ilk takım tabanlı, çok oyunculu çevrimiçi aksiyon oyunu. Kendinizi dünyanın her yerinden oyuncularla 2. Dünya Savaşı’nın destansı tank savaşlarının ortasında bulabilirsiniz. Cephaneliğiniz, tarihsel doğrulukla dikkatlice detaylandırılan 11 ülkeden 600’den fazla zırhlı araç mevcut.

World of Tanks ile bu devasa işbirliğine imza atan ve G.I. JOE markasını bizlerle buluşturan Hasbro ise, dünyayı tüm çocuklar, hayranlar ve aileler için daha iyi bir yer haline getirmeye kendini adamış küresel bir oyun ve eğlence şirketidir. Şirketin yaklaşık 1.500 markadan oluşan benzersiz portföyünü şimdiye kadar birçok video oyununda görmüş olmanız mümkün.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.