World of Tanks

MMOACTION
Takip Et
6.8

İdare eder

7.2

Kullanıcı

World of Tanks’in Yeni Grafik Motoru Core Duyuruldu!

World of Tanks’in 1.0 sürümü ile gelecek olan Core grafik motoru oyunculara sunuldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Birbirinden kaliteli oyunları milyonlarca oyun severe ulaştıran Wargaming, World of Tanks’in yeni sürümü için 4 yıldır geliştirdiği grafik motoru olan Core’u oyunculara sundu.

blank

Tamamen kendi kaynakları ile Core isimli motoru geliştiren Wargaming, World of Tanks’in 1.0 güncellemesi ile oyuna gelecek olan Core isimli motoru oyuncularla paylaştı. Oyunun 1.0 güncellemesini beklemekte sabırsızlık çeken oyuncuları da göz ardı etmeyen Wargaming bugün müjde niteliğinde bir duyuru yaptı. Duyuruya göre oyuncular enCore adlı programı bilgisayarlarına kurabilecek ve oyunun 1.0 sürümünde nasıl görüneceğini inceleyebilecekler.

1.0 güncellemesi ile baştan aşağı değişecek olan World of Tanks, yeni grafikler ile oyunculara daha iyi bir performans sergileyecek. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan enCore programında tek yapmanız gereken belirtilmiş üç ayardan herhangi birini seçerek çözünürlük ve anti-aliasing gibi ayarları dilediğiniz gibi düzenleyerek testi başlatmaktır. Üç dakika sürecek olan bu test oyunculara 1.0 güncellemesi ile gelecek olan harika grafikleri adeta görsel bir şölen eşliğinde sunacak ve oyuncuların bilgisayarlarının nasıl bir performans göstereceğini de kaydedecek. Bu test sonucunda oyuncunun bilgisayarındaki grafik performansı “düşük”, “orta” veya “yüksek” olarak tespit edilmiş olacak.

4 yıldır geliştirilmeye devam edilen Core grafik motoru tamamen Wargaming imzası taşıyor. World of Tanks 1.0 güncellemesi ile Core oyun motorunu kullanmaya başlayacak ve oyunculara daha iyi bir görüntü kalitesi sunulmuş olacak. Yeni oyun motoru ile PBR, post-processing efektleri, gelişmiş ışıklandırma, parçacık efektleri gibi performans artışına ve optimizasyona yönelik gelişmeler World of Tanks’in PC sürümü için yeni bir çağ başlatacak.

blank

Yeni oyun motorunu buradan indirebilir ve test edebilirsiniz.

World of Tanks 1.0 güncellemesinin tüm özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol