World of Tanks’ın Yayıncısı Wargaming İngiltere’de Yeni Bir Stüdyo Açtı!

Wargaming oynaması ücretsiz çok oyunculu bir aksiyon oyunu üzerinde çalışıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Oyunculara oynaması ücretsiz birbirinden farklı oyunlar sunan Wargaming, World of Tanks ve World of Warship ile gerçek zamanlı savaş deneyimi sunmaya devam ederken yeni gelişmeler ile gündeme de gelmeye devam ediyor.

blank

Dünyanın dört bir yanında birden fazla stüdyoya sahip olan Wargaming yeni adımlar atmaya devam ediyor. World of Tanks ve World of Warship gibi oyunlar ile oyunculara ücretsiz bir deneyimin yanı sıra sürekli yeni içerikler sunmaya devam eden ünlü yayıncı yeni projelere de odaklanmaya başlamış gibi görünüyor. Yeni gelen bilgilere göre Wargaming yeni bir stüdyo açmış.

PC Games N’in haberine göre Kıbrıs merkezli Belarus video oyun şirketi olan Wargaming İngiltere’de yeni bir oyun stüdyosu açmış. Bu stüdyo World of Tanks ve World of  Warship üzerinde değil yeni bir oyun üzerinde çalışacakmış. Yeni oyun ücretsiz olarak oynanabilecek bir aksiyon oyunu olacakmış. Çok oyunculu olarak oyuncuları bir araya getirecek olan Wargaming bu projeyi daha önceden beri hayata geçirmek istiyormuş.

Oyunun adı ve diğer detaylar hakkında şuan için herhangi bir bilgi yoktur.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol