Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Tanks Evreninde Cadılar Bayramı Şenlikleri Başladı!

World of Tanks evrenindeki tüm oyunlarda Cadılar Bayramı şenlikleri başladı. Tüm özel etkinlikleri ve kazanabileceğiniz ödülleri özetledik.

World of Tanks evreninde devam eden canavarlarla dolu etkinliklerle bu Cadılar Bayramı herkese bol bol ödül dağıtılacak. Bal Kabağı Ezme etkinliğine katılabilir ve karizmatik karakterlerden oluşan beş kişilik bir ekip kazanabilirsiniz.

Kayıp Piramidin Sırrı etkinliğinin (World of Tanks Blitz) gizli hazinesini keşfedebilir ve Canavar Püresi etkinliğinde tankınızın içindeki canavarı serbest bırakabilirsiniz.  Özel paketler ile bu çılgın etkinliği unutulmaz bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Bazı eşyaları Premium Dükkân’da görebilirsiniz. Diğerleri ise oyun istemcisine özel olacak.

World of Tanks: Bal Kabağı Ezme Etkinliği

World of Tanks

Bugün başlayan Bal Kabağı Ezme etkinliğinde World of Tanks PC‘de Cadı Sezonu başladı. Dünyevi uçağımıza giderken kaybolan bir Tank pilot olarak cadılar topluluğuna katılın. Önümüzdeki savaşta kullanabileceğiniz farklı güçlere sahip beş kişilik karizmatik karakterlerden oluşan bir ekip kazanabilirsiniz.

Büyülerinizi dört Cadılar Bayramı temalı haritada Kademe VI-VIII araçlarda 15v15 PvP savaşlarında kullanabilirsiniz. Her oyuncu, savaş alanında kapmak için süper güçler, savaştan önce etkinleştirilen özel yetenekler, sınırsız yeniden doğma ve daha fazlasını içeren tuhaf yeni oyun mekaniklerine hazır olsun, oyun başka bir boyuta taşınacak.

World of Tanks Blitz: Kayıp Piramidin Sırrı

World of Tanks

Kayıp Piramidin hazineleri World of Tanks Blitz‘de sizi bekliyor olacak. Bugünden itibaren bu etkinlik sırasında oyuncular Piramidi bulmak için arama yapacak ve bulduklarında, sahip oldukları zenginlikler için savaşacak. Piramidin hazineleri çok ve Premium Hesap, güçlendiriciler, x5 DP sertifikası, krediler ve Uğursuz Medjay tankı gibi ödüller sunacak.

Ayrıca, Piramit’te daha da fazla zenginlik ödülü saklayan Firavun Hazinesi’ni de bulabilirsiniz. Firavun Hazinesi ile tonlarca kaynak, avatar, kamuflaj ve hatta görkemli ve gurur dolu bir yaratık olan Sarsılmaz Firavun tankını kazanabilirsiniz!

World of Tanks Yeni Oyun Modu: Canavar Püresi

World of Tanks

Popüler Cadılar Bayramı temalı oyun modu Canavar Püresi, 18 Ekim’den itibaren oyuna geri döndü. Oyuncular arasındaki popülaritesine yanıt olarak, bu yıl Canavar Püresi etkinliği tam iki hafta sürecek.

Bu etkinlik sırasında oyuncular, iki özel Cadılar Bayramı haritasından birinde ‘Grim Graveyard veya Dead City’ isimli Canavar Tanklar ile savaşacak. Henüz garajda Monster Tank almamış olanlar Canavar Püresi modunu da rahatlıkla oynayabilecek. Tüm oyuncular, etkinliğe özel olarak her garajda ücretsiz olarak sunulacak olan korkunç Seviye VI orta tank The Spectre’a erişebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.