Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World of Tanks’te Dune: Part Two Heyecanı Yaşanıyor

Wargaming tarafından geliştirilen ve yayımlanan World of Tanks ve bilim kurgu klasiği Dune'un evrenleri, harika etkinliklerle bir araya geliyor.

Bugüne kadar çok sayıda film, oyuncu ve karakterle işbirliği yapan World of Tanks, bu kez de Dune ile güçlerini birleştiriyor. Bilindiği üzere epik bilim kurgu klasiğinin devam filmi, ülkemizde 15 Mart’ta vizyona girecek. Takım tabanlı oynaması ücretsiz MMO oyunu, Legendary Entertainment’tan sağladığı lisans sayesinde World of Tanks, World of Tanks Blitz ve World of Tanks Modern Armor oyunlarında harika etkinliklere imza atmaya hazırlanıyor.

Oyuncular, 15 Şubat – 1 Nisan arasında her platform için özel olarak tasarlanmış, çeşitli mekanizmalar ve seçkin ödüller içeren Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki temalı çeşitli oyun içi etkinliklerle karşılaşacak. World of Tanks PC’de Çöl Gezegeni: İkinci Bölüm – Kader Savaş Kartı 15 Şubat ila 25 Şubat arasında gerçekleşecek. Bu bölüm, mistik çöl dünyasında savaşçı şair Gurney Halleck, Rabban ve Lady Jessica gibi ünlü karakterleri içeren büyüleyici bir hikaye içeriyor.

World of Tanks ve Dune Evrenleri Bir Araya Geliyor

Oyuncular filmdeki kahramanları ve hainleri mürettebat üyesi olarak alabilecek, farklı 2D stiller, çıkartmalar ve yazılar gibi değerli ürünler elde edebilecek. Bunlar arasında devam filminden yakında duyacağımız replikler de yer alıyor. Üstelik oyuncuları gerçek bir kum savaşçısı da bekliyor: Kalıcı 3D stil ve özel görsel efektlerle kaplı Premium Seviye VIII Mittlerer Kpz. Pr. 68 tankı.  

dune 2 world of tanks

World of Tanks Blitz, Çöl Gezegeni: İkinci Bölüm film evrenine dayalı gezegen boyutunda bir etkinliğe sahne oluyor. Oyuncular, 23 Şubat ila 7 Mart arasında Hançer-i Figan ve Yaratan kancaları gibi ürünler alabilir, Gurney Halleck’in profil fonunu ve avatarını toplayabilir, Rabban ve Fremen görevlerine çıkabilirler. Oyuncuların ana ödülü ise Sardaukar kuvvetlerinden esinlenen kudretli Groundtank. Ayrıca Maus tankı için muhteşem Hasatçı kamuflajı da özel paketlerde sunulacak. 

World of Tanks Modern Armor, kendi özgün sunumları ile etkinliğe dahil oluyor. Oyuncular, her biri seçkin Çöl Gezegeni: İkinci Bölüm temalı ödülleri olan özgün görevler seti ve çekici içerik barındıran üç aşamaya bölünmüş sınırlı süreli bir topluluk etkinliğine katılacak. Bu aşamalar tamamlandığında Gurney Halleck, güçlü Sardaukar Savaşçısı ve tehditkar Rabban gibi ünlü karakterler Komutan olarak alınabilecek. Üstelik Rabban, konsol oyuncularına has, özel bir 3D Komutan olarak sunulacak. Etkinlik 5 Mart’ta başlayacak. 

Daha fazla bilgi için, World of Tanks ve Dune işbirliği için hazırlanmış Türkçe etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz..

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.