World of Tanks Cadılar Bayramı Etkinliği Başlıyor

Popüler tank savaş oyunu World of Tanks, Cadılar Bayramı etkinliği ile oyuncuların benzersiz bir maceraya atılmalarını sağlıyor.

World of Tanks Cadılar Bayramı etkinliği hakkındaki detaylar belli oldu. Wargaming tarafından geliştirilen ve yayınlanan dünyaca ünlü online tank savaş oyunu, sırlarla dolu bir hikayeyi keşfederken, Mirny‘deki en yabani yaratık olan Ölümsüz‘e karşı savaşma şansı tanıyor.

28 Ekim ile 11 Kasım arasındaki iki haftalık süreci kapsayan operasyon yeni özel araçlar, yapay zeka tarafından kontrol edilen tehlikeli düşmanlar ve kendini adamış, cesur komutanlar için havalı ödüller içeriyor. World of Tanks Cadılar Bayramı etkinliği, yakın zaman önce terk edilmiş, büyük bir acil durumun meydana geldiği Mirny’de gerçekleşecek.

WOT cadilar bayrami

Savaş başlamadan önce üç zorluk seviyesinden (düşük, orta, yüksek) birini seçebilirsiniz. Savaş serüveninizin başında sadece düşük zorluk seviyesinde oynayabilirsiniz. Özel olarak adapte edilmiş araçlarda, en fazla beş kişilik Takımlarda (Keşif Birliği) ekip olarak savaşın. Araçların üçüne erişiminiz bulunmakta.

YZ rakiplerle savaşarak Mirium olarak bilinen sıra dışı bir madde toplayabilir, Ölümsüz’le savaşı kazanabilirsiniz. Süre bitmeden Mirium’u Magnus adlı özel bir Toplayıcıya teslim edin. Bir savaşın, düşük zorlukta, birbirini takip eden üç Fazı bulunuyor. Orta ve yüksek zorluk için bu sayı dört.

world of tanks cadılar bayramı

En güçlü rakip Ölümsüz olarak bilinmekte. Bu sefer, orta ve yüksek zorlukta oynarken dördüncü Fazda Ölümsüz’e karşı savaşabileceksiniz! Hedefiniz Ölümsüz’ü yok etmek. Her Fazın başında, araçlara bonuslar sağlayan Anomaliler alacaksınız. Farklı zorluk seviyelerinde belli Fazları tamamladıktan sonra Ölümsüz’ün nasıl zarar alabileceğini öğreneceksiniz.

Bu hikayenin her bir parçası sekiz Film Makarasından birinde kayıtlı. Makaraların Deşifre Anahtarları kullanılarak deşifre edilmesi gerekiyor. Anahtarları, kipte oynarken kazanacaksınız. World of Tanks Cadılar Bayramı etkinliği hakkındaki tüm ayrıntılara bu adresten ulaşabilirsiniz. Dünya genelinde 110 milyondan fazla oyuncusu bulunan WoT, tüm platformlarda ücretsiz oynanabiliyor.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol