Wolfteam

MMOFPS
Takip Et
7.5

İyi

6

Kullanıcı

Wolfteam’in Beklenen Hayatta Kalma Modu Nihayet Geldi!

Wolfteam Hayatta Kalma modunu oyuncularının beğenisine sundu.

Yıllardır ülkemizde ve dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Wolfteam popüler dünyanın en çok oynanan modu Hayatta Kalma modu aldı. Merakla beklenen yeni oynanış modu bu sabah itibari ile oyuncuların beğenisine sunuldu.

Geçtiğimiz günlerde haberlerimizde yer alan gelişmelerde Wolfteam’e çok yakında hayatta kalma modunun geleceğinden bahsetmiştik. Geliştirici ekip oyuna yeni modun 15 Ocak’ta geleceğini ifade etmiş ve bu modun hayatta kalma modu olarak oyunculara sunulacağı duyurulmuştu. Beklenen tarih nihayet geldi ve oyuna hayatta kalma modu eklendi.

Bugün yapılan duyuru ile oyuncular Wolfteam giriş yapıp, sunucu seçimi yaptıktan sonra, Lobi ekranında bulunan PvP butonuna tıklayarak ‘Hayatta Kalma’ moduna giriş yapabilir ve aksiyona doyabilirlermiş. Oyuna gelen Hayatta Kalma modu Solo, Duo ve Squad olmak üzere 3 farklı oynanış türünde deneyimlenebilecekmiş.

Solo’da oyuncular 8, 16 ve 32 eş zamanlı oyuncu ile mücadele edebilirler. Duo’da ise ikişerli takımlardan oluşan 8 veya 16 oyuncu birbirleri ile mücadele edebileceklermiş. Son olarak Squad’da da 4 kişilik takımlar halinde oyuncular rakip takımlara karşı savaşabilecekler. Hayatta Kalma mücadelesi veren oyuncular gelişim puanı GP ve Altın kazanabilecekler.

Hayatta Kalma modunda oyuncular bir yandan düşmanlar ile savaşırken diğer yandan da 5 aşamalı daralan Epoxin gazından da kaçmaya çalışacaklar. Bu gaz PUBG’de yer alan daralan alan gibi düşünülebilir.

Oyuncular Hayatta Kalma modunda kendi silah, karakter ve dövmeleri ile başlayabilecek ancak mermileri olmayacak. Oyuncular mermileri harita üzerinde yer alan cephane kutuları ile elde edebilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol