Wolfteam

MMOFPS
Takip Et
7.5

İyi

6

Kullanıcı

Wolfteam Yeni Güncellemesi İle Gözleri Kamaştıracak!

Wolfteam'e Neon silahlar geldi. Aksiyon sahneleri renklendi.

Türkiye’nin en çok oynanan fps oyunu olarak bilinen Wolfteam yeni bir güncelleme duyurusu ile yüzleri güldürdü. Yeni güncelleme ile oyuncuları çok sevindirecek bir yenilikte karşımıza çıkarken, Neon renkli silahlarda dillere destan olacak.

Wolfteam’e gelen yeni güncelleme ile yine oyuncuların yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Güncelleme ile oyun içerisine Neon renkli, ışıl ışıl ve çok havalı bir dizi silah eklendi. Güncelleme ile başarılı oyun Neon, mor, Neon mavi, Neon yeşil renklerinde 3 farklı özelliğe sahip silahlara kavuştu. Yeni silahlar ile savaşmak aksiyon sahnelerini adeta rengarenk bir atmosfere kavuşturmuş olacak.

Rengarenk silahların üzerinde rakipleri kışkırtıcı sloganlarda yer alacak. Oyuncular yeni gelen silah ve slotlara KP dükkanından erişebilecekler. Güncelleme beraberinde oyunculara zaman kazandıracak olan yeni şarjör slotlarını da getiriyor. Yeni slotlar sayesinde silahlar arasında geçiş yapılınca mermiler otomatik olarak değişecek.

Oyuna gelen Melek Tüyü Dövmesi oyunculara yüzde 10 GP ve Altın+ yüzde 12 Kurt Hızı, yüzde 15 saldırı hasarı veriyor. İlk defa Altın ve GP veren dövme olarak duyurulan Melek Tüyü Dövmesi oyuncuların beğenisini kazanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol