Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wolfteam 15 Ocak’ta Hayatta Kalma Modu Alacak!

Wolfteam'in beklenen hayatta kalma modu 15 Ocak'ta oyunculara sunulacak.

Ülkemizde en çok oynanan fps oyunu olarak bilinen Wolfteam bomba gibi gelişmeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. 2020’nin ilk güncellemesini alacak olan yapım oyuncularına hayatta kalma temalı bir mod sunacak.

Wolfteam 15 Ocak’ta Hayatta Kalma Modu Alacak 2

Günümüzde dünyanın dört bir yanında oynanan hayatta kalma temalı oyunlar milyonlarca adet satmaya devam ederken bu mod diğer oyunlara da sıçramaya devam ediyor. Yıllardır oynanan Wolfteam’de önümüzdeki günlerde oyuncularına yeni bir mod sunacak ve bu mod hayatta kalma temalı olacak.

Bugün yapılan açıklamaya göre Wolfteam oyuncuları tarafından merakla beklenen hayatta kalma modu 15 Ocak’ta oyun içerisine gelecekmiş. Oyuna gelecek olan güncelleme ile tüm haritaları birleştiren yepyeni ‘Ölüm Kalım Şehri’ adındaki yeni harita da oyuna eklenecek. Bu harita da 32 oyuncu eş zamanlı olarak yer alacak.

Hayatta kalma modu ile solo, duo ve squad olmak üzere 3 ayrı yan mod da oyuncuların beğenisine sunulacak. Yeni modda oyuncular bir ilke de tanıklık etmiş olacaklar. Squad modunda 32 aynı anda hayatta kalma mücadelesi verecekler.

Hayatta kalma modu 15 Ocak’ta erişilebilir olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.