Wolfenstein: Youngblood’un Tamamlanması Yaklaşık 25-30 Saat Sürecek!

Wolfenstein: Youngblood'un oynanış süresi tatmin edecek.

Bethesda imzası ile 26 Temmuz 2019’da lansmana çıkacak olan Wolfenstein: Youngblood aylardır Steam’de ön siparişlerde yer alıyor. Machine Games ve Arkane Studios imzası ile geliştirilen Wolfenstein: Youngblood’un oynanış süresi belli oldu.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek olan Wolfenstein: Youngblood, 2 farklı paket halinde satışlarına devam ediyor. Oyuncuları Nazilerle dolu bir dünyaya götürecek olan yapım aksiyon ve gerilim oldukça sürükleyici bir yapıda oyunculara sunulacak. Yıkık ve dökük harabeler arasında ilerlemeye çalışacağımız oyunda çok sayıda farklı silah modeli de yer alacak.

179.00 TL olarak Steam’de ön siparişlerde yer alan yapım bugün oynanış süresi ile gündeme geldi. GamingBolt’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun toplam oynanış süresi yaklaşık olarak 25 – 30 saatlik bir süreye sahip olacakmış.

Habere göre Machine Games’in baş yapımcısı olan Jerk Gustafsson, oyunun tamamlanma süresinin 25-30 saat civarında olacağını belirtmiş. Hikaye içeriğinin oldukça ilgi çekici olacağını belirten Jerk Gustafsson oyun içerisinde görevlerin ve etkinliklerinde olacağından söz ediyor.

Yapım 26 Temmuz’da tüm platformlarda lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol