Wolfteam

MMOFPS
Takip Et
7.5

İyi

6

Kullanıcı


Wolfcity Ankara Turnuvası’nın Şampiyonu Collectors Oldu!

Ankara'daki turnuvanın şampiyonu Collectors oldu.

Ülkemizin 8 farklı şehrinde düzenlenen ASUS Wolfteam Türkiye Kupası bu haftada Ankara’da düzenlendi.

Birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı turnuvada maçlar eğlenceli geçti. 7 yıldan fazla süredir ülkemizde oynanan Wolfteam, 8 farklı şehirde düzenlediği Wolfcity turnuvası ile yetenekli oyuncuları karşı karşıya getiriyor. ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Kırmızı Sezon’un 3’üncü Wolfcity Turnuvası’nda 15 takım İstanbul’da yapılacak finale hak kazanmak için mücadele ettiler. Angel Cafe’de düzenlenen turnuvaya 15 farklı takım ve birbirinden yetenekli 75 oyuncu katıldı. Birbirinden çekişmeli maçlar sonucunda Collectors takımı rakiplerini geride bırakarak şampiyon oldu. Ayrıca Collectors takımı bu sezon Bursa’da düzenlenen Wolfcity turnuvasında da şampiyon olmuştu.

Netmarble Türkiye İzmir, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Bursa ve Ankara olmak üzere 8 şehirde ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında Wolfcity Turnuvaları ile oyunculara hem eğlenceli hem de rekabet dolu bir atmosfer sunuluyor.

Ankara’daki turnuvayı başarıyla tamamlayan takım bu başarısı ile  ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 finallerinde de mücadele etmeye hak kazandı. Wolfteam peşinden milyonları sürüklemeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol