Wolcen: Lords of Mayhem İçin Birbirinden Güzel Modlar Var

Wolcen: Lords of Mayhem için Nexus Mod'da yeni modlar yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Wolcen: Lords of Mayhem, kötü bir başlangıç yapmış olsa’da sunucular oyuna giren oyuncuları karşılamak için mücadele ediyor ve sunucular çalışır durumda. Skyrim, Witcher 3 gibi oyunların desteklediği mod’lar Wolcen için’de tabi ki mevcut. Nexus Mod‘s üzerinde çok güzel modlar var, bunlardan bir kaçını sizler için derledim.

Wolcen’in çevrimdışı bir modu vardır, bu da modderlerin oyunla gitmeye başlayarak oynamaya başlayabildikleri ve karakter oluşturma bölümüne başlayabildikleri anlamına gelir. Nexus Mods kullanıcısı AlanaSP, “yeni saç stilleri, göz seçenekleri, cilt seçenekleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz 140 saç rengi” sunan bir mod yükleyerek mükemmel savaşçınızı yaratmanız için çok daha fazla seçenek sunuyor. Ayrıca, içerik oluşturucu “eklemeleri desteklemek için kullanıcı arayüzünü de değiştirdiklerini” söylüyor. Mod’a buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Wolcen’de aralarında seçim yapmayı biraz zorlayan ciddi serin silahlar var. Artık seçim yapmak zorunda değilsiniz kullanıcılar EdZero ve Darkvirii, iki elle kullanılan silahları çift kullanmanıza izin veren bir mod yayınladı. Resimlerden, aynı anda iki yay bile donatabilirsiniz. Bunun pratikte nasıl çalışacağından emin değilim, ancak seçeneğe sahip olmak güzel. Mod’a buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oyunun görsellerini değiştirmek isterseniz, indirmeye hazır birkaç yeniden modlandırma modu zaten var. Kullanıcı ChaserJZX, orijinal stile yakın tutarken daha net görünümlü bir görüntü sağlayan temiz yeniden ayarlama ön ayarı “hafif” dokunma seçeneği oluşturdu. Mod’a buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol