Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wo Long: Fallen Dynasty’den Aksiyon Dolu Oynanış Fragmanı

Yeni Wo Long: Fallen Dynasty fragmanı ile oyunda bol bol aksiyon dolu boss dövüşleri yer alacağını görüyoruz.

Wo Long: Fallen Dynasty, yoğun bir boss dövüşünü gösteren yeni bir fragman aldı. Bu yıl, Souls-Like oyun türünü sevenler için gerçekten dolu dolu geçecek ve Team Ninja’nın son oyunu da, bu yıl için bu türün öncülerinden birisi olacak.

Team Ninja’nın yeni projesi Fallen Dynasty, Çin tarihinin en ünlü dönemlerinden biri olan Üç Krallık’ta geçen bir aksiyon RPG oyunu olacak. Oyuncular, Çin tarihi, kültürü ve mitinin unsurlarını korurken, aksiyon ve karanlık fanteziyi birleştiren bu dönemin farklı bir tasvirini görecek. Oyunda oyuncular, efsanevi Lu Bu’nun görünümü de dahil olmak üzere Üç Krallık’tan ünlü tarihi figürleri de görebilecek.

Wo Long: Fallen Dynasty’den Yeni Oynanış Fragmanı

Wo Long: Fallen Dynasty'den Aksiyon Dolu Oynanış Fragmanı

Fallen Dynasty fragmanı, ilk bosslardan biri olan Aoye‘ye karşı yoğun bir mücadeleyi gösterdi. Aoye, eski Çin metni Classic of Mountains and Seas’ta görünen ve boğa benzeri bir görünüme ve uzun saçlı bir varlık olarak tanımlanan kurgusal bir yaratık olacak. Fragmanda, Aoye ürkütücü dokunaçlarıyla acımasızca saldırıyor, güçlü ve ölümcül alan saldırıları yapıyor.

Fragman ayrıca oyunda yeni bir silahı da sergiledi. Mızrak gibi uzun menzilli dikey itme saldırılarına sahip ve bıçak gibi düşmanları yere serebilen bir silah olan Halberd‘ı aksiyon halinde görme şansı yakaladık. Daha önce Wo Long: Fallen Dynasty, oyunun canavarlarını ve savaş sistemini gösteren aynı derecede dolu dolu bir fragman görmüştük.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.