Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Wizard with a Gun’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Galvanic Games ve Devolver Digital'in hayatta kalma oyunu Wizard with a Gun'ın çıkış tarihi açıklandı.

Birkaç yıldan biraz daha uzun bir süre önce duyurulan Galvanic Games ve Devolver Digital’in ortak sandbox hayatta kalma oyunu Wizard with a Gun, her yeni fragmanıyla beklentileri arşa çıkarmayı başardı ve yakın zamanda oyunun gerçekten bu yıl çıkacağını doğruladıktan sonra Devolver şimdi kesin bir çıkış tarihi açıkladı.

Wizard with a Gun, PS5, Xbox Series X/S ve PC için 17 Ekim‘de çıkacak. Daha önce de onaylandığı gibi, hayatta kalma oyununun Nintendo Switch sürümü hala geliştirme aşamasında ancak ne zaman çıkacağına dair henüz bir bilgi yok. Oyunun ön siparişini verenler aynı zamanda bonus şapka, Jester kıyafeti ve Wizard King kıyafetini içeren Noble Wizard kozmetik paketine de erişebilecek.

Wizard with a Gun’ın Sınırlı Süreli Demosu Çıktı

Wizard with a Gun

Bu arada, oyunun çıkış tarihi duyurusuna paralel olarak geliştirici Galvanic Games, 6 Eylül’e kadar bir kez daha tek oyunculu demoyu Steam‘de kullanıma sundu. Tam oyun, 2 oyunculu işbirliğine ve oyun sistemlerinde çok daha fazla derinliğe sahip olacak. Tam sürümde daha fazla canavar, daha fazla biyom, daha fazla plan, daha fazla işçilik ve en önemlisi daha fazla büyücü ve daha fazla silah yer alacak.

Demo, ilk boss yok edilene kadar devam edecek ve ötesine geçmeyecek. Ancak ilk boss yenildikten sonra, “öldürülen Silahşörler tarafından bırakılan daha yüksek seviyeli ganimetleri bulmak ve denemek için” istediğiniz sürece başlangıç biyomunu keşfetmeye devam edebileceksiniz.

Türkçe dil desteği yer almayan oyunun Steam’de ve Xbox’ta 235 TL ancak PlayStation platformunda 449 TL olduğunu da belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.