Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Winnie the Pooh Filmi ‘Blood and Honey’ Fragmanı Yayınlandı

Winnie the Pooh'tan ilham alan absürt korku filmi bu yıl içerisinde vizyona girecek.

Tuhaf ve beklenmedik korku filmi Winnie the Pooh: Blood and Honey‘in ilk resmi fragmanı Jagged Edge Productions tarafından yayınlandı. Sevilen baş karakterin bu yılın başlarında duyurulan filmi, Christopher Robin ve arkadaşlarını geride bıraktıkları için intikam peşinde olan Winnie the Pooh ve Piglet’in çılgın versiyonlarını konu alacak.

Winnie the Pooh: Blood and Honey, Rhys Frake-Waterfield tarafından yazıp yönetilecek ve kötü Pooh Bear ve Piglet olarak Craig David Dowsett ve Chris Cordell tarafından canlandırılacak. Amber Doig-Thorne, Maria Taylor ve Danielle Scott gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alacak. Filmin şu anda resmi bir çıkış tarihi yok ancak Frake-Waterfield, filmin bu yıl içerisinde vizyona girmesini beklediğini belirtti.

Winnie the Pooh: Blood and Honey Fragmanı

Blood and Honey

Fragman, yaşlı Christopher Robin ve kız arkadaşının, genç adamın arkadaşları Pooh ve Piglet ile oynadığı Hundred Acre Woods’a girmesiyle açılıyor ancak Christopher, Pooh ve Piglet’in terk edildikten sonra vahşileştiklerini keşfediyor.

Fragman devam ederken, Christopher’ın bir grup arkadaşı parti için hazır bir şekilde onun yerine geliyor ancak parti yerine küçümsenmiş mutant hayvanlar tarafından işlenen bir katliamın ortasında kalıyorlar. Fragman, filmin 2000’li yıllarda öne çıkan, ancak absürt bir kurguyla belli bir hardcore slasher hissi içereceğini gösteriyor.

Winnie the Pooh ve Piglet artık kamu malı olsa da, orijinal Winnie the Pooh hikayesinden Tigger gibi diğer karakterler hala telif hakkı altında. Bu yüzden onları Blood and Honey’de göremiyoruz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.