Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Willow’un İkinci Fragmanı Yayınlandı

Bolca fantezi unsurlarıyla bezenen Willow, aksiyon dolu bir komedi filmi olacak.

Disney Plus, Ron Howard’ın 1988’deki orijinal filminden esinlenen fantastik-macera dizisi Willow için yeni bir özel bakış fragmanı yayınladı. Warwick Davis, dizide onu çevreleyen birkaç yeni, genç yüzle birlikte başrol oynayacak. Film, önümüzdeki ay 30 Kasım Çarşamba günü Disney Plus’ta yayınlanacak ve ilk filmin devamı niteliğinde olacak.

Her şeyden öte, en son fragman bu yeni dizinin atmosferine dair güzel ipuçları verdi. Willow, bol miktarda fantezi unsurlarıyla aksiyon dolu bir komedi gibi görünüyor. Devam filmi ve yeni ekibi, orijinal filmdeki bebeği (artık bir yetişkin olan ve iz bırakmadan ortadan kaybolan Elora Danan) bulmak için yola çıkacak ve biz de onların maceralarına ortak olacağız.

Willow’un Orijinal Kadrosu Geri Döndü

Willow

Tony Revolori (Spider-Man: Homecoming), Erin Kellyman (Falcon and the Winter Soldier), Ruby Cruz (Mare of Easttown), Ellie Bamber (Nocturnal Animals) ve Amar Chadha-Patel (Dashcam), Willow’un oyuncu kadrosunun temelini oluşturacak. Oyuncuların hepsi yeni düşmanlarla, korkunç yaratıklarla ve kendi güvensizlikleri ve ölümleriyle karşı karşıya kalacak.

Joanne Whalley, Kevin Pollak ve Rick Overton, sırasıyla Sorsha, Rool ve Franjean’ın orijinal rollerini yeniden canlandırarak ilk filmdeki rollerini devam ettirecek. Christian Slater (Dr. Death) ve Ralph Ineson (The Witch) açıklanmayan rollerde yer aldı. Jonathan Kasdan (Solo: A Star Wars Story), Ekim 2020’de Disney tarafından onaylanan dizinin yönetmen koltuğuna oturdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.