Wild West Online Güncellemeler İçin Oyunculardan Fikir Alıyor

Wild West Online yapımcısı bundan böyle oyuncuların fikrini dinleyerek güncelleme yayınlayacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Wild West Online ilk olarak geçen sene ortaya çıkmış, duyurulduğu zaman da ilgi çekici Vahşi Batı temasıyla oyuncuların en çok beklediği oyunlar arasında yer almıştı. Bir süredir betası devam eden Wild West Online, geçtiğimiz hafta da tam sürüme geçiş yaparak Steam’de çıkış yaptı. Buna rağmen büyük beklentilerle çıkan oyun istenileni veremedi ve oyuncular pek çok konuda şikayetçi oldu.

Yapımcı firma da bu durumun farkındayken, Wild West Online’ı istenilen düzeye getirmek için çabalıyor ve oyunculardan gelen bütün geri bildirimleri dikkate alıyor. Wild West Online’ın sıradaki güncellemelerinde oyuncu tavsiyeleri dinlenecek ve buna göre yamalar yayınlanacak.

Wild West Online ekibi tarafından bir yazı paylaşılırken, güncelleme planları hakkında bilgi verildi. Bunlar şimdilik son kararlar değil ve daha çok oyunculardan gelen fikirler merak ediliyor. Yani sunulan fikirlere göre güncellemeler değişebilecek ya da planlandığı gibi kalacak.

Konuların arasında faction sisteminin yeniden düzenlenmesi, PvE konusunda daha çok aktivite ve güvenli bölge şeklindeki kasablar bulunuyor. Aynı zamanda daha hızlı PvP mücadeleleri için silahların da baştan tasarlanması, haritanın genişletilmesi planlanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol