Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wild Hearts’ın İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Yedi dakikalık uzun oynanış fragmanı, dört avlanma alanından biri olan Hanagasumi Tepeleri'nde geçen tek ve eşli mekanikleri sergiledi.

Electronic Arts ve Koei Tecmo, Omega Force tarafından geliştirilen AAA av oyunu Wild Hearts için kapsamlı bir yeni oynanış videosu yayınladı. Oyuncuların çeşitli mekanizmalar (hızlı geçiş için bir zipline dahil) oluşturmak için kullanabilecekleri Karakuri’ye daha derin bir bakış ve Kingtusk Kemono’ya karşı bir av sahnesi görüyoruz. Videonun uzunluğu ise 7 dakika.

Tek başına oynamanın yanı sıra, bir Kemono avlamak için üç oyuncuya kadar takım oluşturabileceğinden kooperatif özellikler de sergilendi. Videoda, İlkbaharda Hanagasumi Tepeleri’ni görüyoruz; Azuma’da oyuncuların geçeceği dört avlanma alanından biri olacak. Her biri farklı bir mevsimi temsil edercek, bu nedenle yerleşik Kemono’nun bunu yansıtmasını bekleyin. Tabii ki, canavarı bulmak için takip ve izci mekaniği de mevcut.

Wild Hearts Ne Zaman Çıkacak?

Wild Hearts

Av türüne yeni bir soluk getiren Wild Hears’ta antik teknoloji, doğanın acımasız gücünü kullanan korkutucu canavarlara karşı savaşma şansı sunacak. Bu canavarlara tek başınıza meydan okuyun veya kusursuz eşli oyunda arkadaşlarınızla avlanın, seçin tamamen sizin.

Wild Hearts, Steam, Epic Games Store ve EA App aracılığıyla PS5, Xbox Series X/S ve PC için 17 Şubat 2023‘te çıkış yapacak. Oyunun fiyatı maalesef 70 dolar olacak ve tüm platformlarda tam çapraz oynamayı destekleyecek.

Oyunun Türkiye fiyatı henüz belli değil ancak EA’in diğer oyunlarına baktığımızda 999 TL veya 1.100 TL aralığında bir fiyat etiketi bekliyoruz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.