Wholesome Games Yeni Oyunu Ooblets’i Duyurdu

Sosyal simülasyon oyunu Ooblets duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Twitter‘daki son yayınlanan gönderisinde, Wholesome Games yaklaşan sosyal simülasyon ve rol yapma oyunu Ooblets için yeni bir fragman yayınladı. Fragmana ayrıca, oyunun “çok yakında” erken erişime gireceği duyurusu eşlik etti.

Ooblets, Ben Wasser ve Rebecca Cordingley‘in önderliğinde Glumberland geliştirme stüdyosu tarafından geliştirildi. Oyunun açıklanması üzerine muhtemel hayranlar, Harvest Moon, Animal Crossing ve Pokemon‘dan bir çok öğenin birleştirilmesinden etkilendiler. Sevimli ve renkli animasyon stili de birçok hayran tarafından övüldü.

İlhamını oluşturan oyunlara çok benzeyen Ooblets, bir ev inşa etme, çiftçilik, karakter özelleştirme ve oyun dünyasındaki diğer NPC’lerle etkileşim kurma etrafında dönüyor. Kasabada yaşayan isimsiz küçük yaratıkları yakalama ve diğer Ooblet eğitmenlerine karşı savaşma fırsatı da var.

Gerçekten de, oyun sadece bir Epic Store sürümü olacağını duyurduktan sonra muazzam bir topluluk tepkisi aldı. Bu duyuru, Epic Games‘in bir dizi üçüncü taraf serbest bırakma münhasırlık hakkını güvence altına alma kampanyasının zirvesi sırasında geldi. Daha sonra şirket, Epic Games neden geçtiklerine dair kararlarını açıkladılar.

Ooblets’in PC ve Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol