Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Where Winds Meet’ten Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Where Winds Meet için yeni duyurulan PlayStation 5 sürümü için şu anda PlayStation Store sayfası açılmış durumda.

Geliştirici Everstone Studio tarafından biz oyun severlere sunulacak olan aksiyon rol yapma oyunu Where Winds Meet için yepyeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Görsellerin haricinde diğer taraftan oyunun daha önce duyurulan PC sürümünün yanı sıra PlayStation 5 konsolları için de piyasaya sürüleceği doğrulandı. Gerçekleşen yeni etkinlik dahilinde oyunun çıkış tarihi maalesef açıklama yapılmadı.

Yeni duyurulan PlayStation 5 sürümü için şu anda PlayStation Store sayfası açılmış durumda. Dilerseniz buradan istek listenize ekleyebilir ve oyunu beklemeye koyulabilirsiniz. Onuncu yüzyılda geçen, 5 hanedanlık ve 10 krallığın çalkantılı dönemini konu alan bu yapımda antik Çin semalarına doğru geçiş yapabiliyor ve epik bir açık dünya aksiyon macera rol yapma deneyimiyle karşı karşıya kalmaya hazırlanabiliyoruz.

Where Winds Meet Dikkat Çekici Aksiyona Sahip

Where Winds Meet oyununda oyuncular, ana karakterin gizemli kimliğini açığa çıkarmaya çalışıyor ve burada genç bir kılıç ustasının rolünü üstleniyor. Antik Çin döneminde yer alabileceğimiz yapım içerisinde siyasi entrikaların, güç mücadelelerinin ve destansı savaşların yer aldığını söyleyebiliyoruz. Bu sayede tarihin akışını değiştirebiliyor ve çalkantılı bir dönemde kendi ülkemize bir nefes olmak için elimizden geleni yapmak durumunda kalıyoruz.

Where Winds Meet 2024 05 30 24 001

Açık dünyada gezip tozabildiğimiz Where Winds Meet’te düşmanlarımızın üstesinden gelmek için yumruklarımızı, kılıcımızı, mızrağımızı, yayımızı ve ruhumuzu kullanabiliyoruz. Aynı zamanda çeşitli ve güçlü antik savaş tekniklerinde usta olmaya çalışabiliyoruz. Burada kaderimizi değiştirebiliyor ve kendi yarattığımız efsanevi bir hikayede yolumuzu çizebiliyoruz. Oyunun aynı zamanda yeni bir oynanış fragmanı yayınlanmış durumda. Bu içeriğe de aşağıdan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.