WhatsApp Koyu Tema Özelliği Masaüstü Sürümlere Gelecek

WhatsApp karanlık mod özelliği tarayıcı ve masaüstü sürümlerine gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a kısa bir süre eklenecek olan karanlık tema özelliği uygulamanın masaüstü sürümlerine de eklenecek.

WhatsApp’ın karanlık mod özelliği kısa bir süre önce iOS ve Android için beta sürümüne eklenmişti. Çok kısa süre içerisinde WhatsApp’ın karanlık mod özelliğinin tüm iOS ve Android kullanıcıları için kullanıma sunulması beklenirken uygulamanın karanlık mod desteğinin web ve masaüstü sürümlerine de geleceği ortaya çıktı.

WhatsApp’a gelecek olan yeniliklerin haberlerini önceden vermesiyle bilinen WABetaInfo sitesinin yeni haberine göre WhatsApp’ın web ve masaüstü sürümleri koyu tema desteğine kavuşacak. Ortaya çıkan ekran görüntülerinde özelliğin nasıl görüleceği net olarak görünebiliyor.

WhatsApp web ve masaüstü sürümünün yeni görsel görüntülerine bakıldığında grafik arayüzünün henüz tamamlanmadığı anlaşılıyor. Kullanıcıların “Ayarlar” sekmesi üzerinden etkinleştirebilecekleri bu özelliğin şimdilik ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. WhatsApp’ın yeni web ve masaüstü görünümünün tüm kullanıcılara sunulmasının biraz zaman alacağı söylenebilir zira WhatsApp’ın mobil sürümüne henüz karanlık mod özelliği sunulmuş değil. Son olarak WhatsApp’ın iOS ve Android sürümüne de karanlık mod desteğinin ne zaman sunulacağı şimdilik bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol