Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WhatsApp Herkesten Sil Süresi Artırıldı!

WhatsApp, herkesten sil özelliği için yeni bir güncelleme getiriyor. Artık yanlış gönderdiğiniz mesajlarınızı herkesten silmek için 2 gün 12 saat süreniz olacak.

WhatsApp, platforma resmen hayat kurtarıcı olan bir özelliğe güncelleme getiriyor. Bilindiği üzere uygulama üzerinde, karşı tarafa herhangi bir yanlış mesaj attığınızda ya da yanlış kişilere mesaj attığınızda ”Herkesten Sil” seçeneğini kullanarak anlık gerilimlerden kurtulabiliyoruz. WABetaInfo tarafından tespit edildiği üzere, WhatsApp Herkes İçin Sil özelliğinin süresini artırdı. Artık yanlışımızı daha uzun süre sonra fark etsek bile, herkesten sil seçeneği hızlı kaybolmayacak.

İlk olarak 2017 yılında tanıtılan özellik, süre açısından oldukça katıydı. Daha sonra bu özelliğin süresi yükseltildi ve kullanıcılar 1 saat, 8 dakika ve 16 saniye içinde gönderilen mesajları silebiliyordu. İyi haber ise, yaklaşan güncellemeyle birlikte gelecek bu yükseltmede artık süre sınırı 2 gün 12 saate çıkacak.

WhatsApp Herkesten Silme Süresi Telegram’ı Geçti

WhatsApp

Bu da kullanıcıların iletiyi silmek isteyip istemediklerini düşünmesi için oldukça zaman imkanı sağlayacak. Ayrıca herhangi bir problemde, yanlış iletilerin fark edilmemesi durumunda oldukça hayat kurtarıcı olacak. Ayrıca, grup yöneticileri de gruptaki herhangi birinden gelen mesajları silebilecek. Telegram, kullanıcıların mesajlarını gönderdikten sonraki 48 saat içinde silmelerine zaten izin veriyordu.

Yani WhatsApp, Telegram’a göre 12 saat daha fazla süre sunuyor. Süresi artırılacak olan herkesten sil özelliği şu anda 2.22.15.8 beta sürümünde görülüyor. Bazı Android kullanıcıları için yayınlanmış olan bu özellik, yakın zamanda genel bir güncelleme alabilir. Sizce 24 saatlik bir zaman dilimi, yanlış mesajları düzeltmek için yeterli bir süre mi?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.