Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

WhatsApp, Animasyonlu Avatarları Tanıttı

WhatsApp, avatarlarınızı artık animasyonlu olarak karşı tarafa gönderebileceğinizi duyurdu.

Meta’nın popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığıyla sürümü 2.23.16.12’ye çıkaran heyecan verici yeni bir güncelleme sunuyor. WABetaInfo’ya göre, en son güncelleme, daha önce geliştirme aşamasında olan ve merakla beklenen animasyonlu avatarlar özelliğini sunuyor. Artık özelliği test etmek için beta sürümüne geçmeniz yeterli

Animasyonlu avatar özelliği, kullanıcılara mevcut avatarlarının animasyonlu versiyonlarını sağlayarak mevcut avatar paketini geliştiriyor. Yeni animasyonlar, avatar sistemine dinamik bir yaklaşım getiriyor ve bu özelliği düzenli olarak kullanan kullanıcılar için ifade edici iletişim deneyimini geliştiriyor. Özelliğin hesabınız için etkinleştirilip etkinleştirilmediğini kontrol etmek için bir görüşmede avatar sekmesini açmanız yeterli.

WhatsApp Animasyonlu Avatar Özelliği

WhatsApp, Animasyonlu Avatarları Tanıttı

Avatar sekmesine girdiğinizde animasyonları görüyorsanız, artık animasyonlu avatarları paylaşabilirsiniz demektir. Yeni özelliğin en iyi yanı, konuştuğunuz kişiye gönderdiğiniz animasyonlu avatarları onların görmek için bu özelliğin etkinleştirilmesine gerek yok. Yani, siz beta kullanıcısı olarak bu özelliğe erişiyor olsanız bile, standart sürüm kullanıcıları da bu animasyonları görebilecek.

Şu anda animasyonlu avatarlar, Google Play Store‘dan Android için en son WhatsApp beta sürümünü yüklemiş olan bazı beta test kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Sunum önümüzdeki haftalarda devam ederek daha da fazla kullanıcıya ulaşacak.

Platform, animasyonlu avatarlara ek olarak, sesli mesajlaşmaya benzer bir Görüntülü Mesajlaşma özelliği, zaman kazandıran bir grup oluşturma özelliği ve Android 14 tasarımına ayak uyduracak görsel geliştirmeleri dahil olmak üzere diğer heyecan verici özellikler üzerinde çalışıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.